ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان:

۰۶ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۷:۵۰

سیگار

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف دومیلیون و ۷۰۰هزار نخ سیگار قاچاق به‌ارزش دومیلیارد و ۷۰۰میلیون ریال در شهرستان بندرلنگه خبرداد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی اصغر خرم‌روی با تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاقچیان کالاهای دخانی مأموران انتظامی شهرستان بندرلنگه، حین گشتزنی در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه پژوپارس مشکوک شده دستور ایست صادر کردند.

وی بیان‌داشت: راننده خودرو بدون توجه به ایست پلیس به‌سمت محورهای خاکی و فرعی متواری شد و در نهایت خودرو بلاصاحب حوالی روستای گلشن شناسایی و کشف شد.

سرهنگ خرم‌روی تصریح‌کرد: در بازرسی از خودرو، ۲۹۶ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به‌ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف شد.

وی ادامه داد: همچنین در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی محموله سیگار قاچاق در بیابان‌های حوالی روستای رستاق، مأموران انتظامی شهرستان به محل مورد نظر اعزام شدند و در بازرسی از محل، دو میلیون و ۴۰۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به‌ارزش دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان ضمن هشدار به قاچاقچیان که با اقدامات مجرمانه خود ثبات اقتصادی جامعه را تهدید می‌کنند از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال212 روز قبل