ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

بیرانوند: از من مصاحبه خیالی منتشر نکنید!

دروازه بان پرسپولیسی ها با انتشار متنی در صفحه اجتماعی خود نسبت به مصاحبه هایی که از زبان او منتشر می شوند واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش سه”، گویا علی رضا بیرانوند که از ابتدای لیگ شانزدهم وظیفه حراست از دروازه پرسپولیسی ها را برعهده گرفته است، شاکی است و با انتشار متنی در صفحه اجتماعی خود، عنوان کرد تمام تلاش خود را برای موفقیت پرسپولیس گذاشته است و نه مصاحبه!

بیرانوند در متن خود آورده است: “به قول بزرگی «هیچ انسانی کامل نیست، اما آدمهایی که خیال می کنند کامل هستند هرگز به درد کار تیمی نمی خورند».

فوتبال ورزشی جمعی است و نه فردی و تلاش گروهی اعضاست که منجر به موفقیت می شود نه تلاش شخص خاصی ؛ بنده هم به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ پرسپولیس در این راستا تا حداکثر توانایی ، تلاش خود را انجام خواهم داد لذا خواهشمند است از عزیزانی که مطالبی را به بنده انتساب و در رسانه های جمعی منتشر می نمایند از این کار اجتناب نمایند در غیر اینصورت با توجه به اختیاری که به وکیلم دکتر مصطفی سلیمانی داده ام از طریق قانونی نسبت به این موضوع پیگیری های لازم را انجام خواهم داد.

ضمنأ بنده از زمان پیوستن به پرسپولیس جز یک مورد هیچ مصاحبه ای انجام نداده ام و تمام تلاشم را روی موفقیت پرسپولیس گذاشته ام نه مصاحبه.”

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,بیرانوند

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,