ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – لئوناردو بونوچی، مدافع تیم ملی ایتالیا، امیدوار است بالوتلی ثابت کند که تغییر کرده است و بتواند به تیم ملی ایتالیا بازگردد.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از ESPN، بالوتلی ۲۶ ساله معتقد است مربی تیم ملی حق داشته که علیرغم فرم خوب بازیکن او را دعوت نکند اما امیدوار است بتواند در لیست بعدی تیم ملی حاضر باشد.

حالا بونوچی در کنفرانسی مطبوعاتی به خبرنگاران گفت:

همیشه گفته شده است که درهای تیم ملی به روی همه باز است و صحبت‌های بالوتلی نشان می‌دهد او سعی می‌کند رفتاری منطقی داشته باشد و پس از بازگشت به اوج به تیم ملی بازگردد. حرف‌های او نشان از بلوغ فکری‌اش داشته و او باید چنین رفتاری را در زمین هم نشان دهد. اگر او بتواند بازهم به تیم ملی بازگردد، برای ما مفید خواهد بود.

بالوتلی پس از جام جهانی ناامید کننده ۲۰۱۴ در تیم ملی ایتالیا حاضر نبوده و بونوچی معتقد است این بازیکن برای رسیدن به موفقیت دوباره باید حواشی‌اش را برای همیشه کنار بگذارد. وی ادامه داد:

این حواشی برای همه مضر خواهند بود. با کیفیتی که او دارد، صرفاً باید بتواند خودش را کنترل کند و آنگاه خواهد توانست بار دیگر بازیکن بزرگی باشد. امیدوارم او بتواند بازگردد چرا که همیشه از او حمایت کرده‌ام و سعی کرده‌ام او را تشویق کنم. اگر او یاد بگیرد رفتارش را کنترل کند، قطعاً بازیکن مهمی برای تیم خواهد بود. امیدوارم تجربه حضور در باشگاه نیس برای او مفید باشد.

گفتنی است بالوتلی که در فصل جاری از لیورپول به نیس فرانسه پیوسته و با ارائه نمایش‌هایی خوب، امیدها برای اینکه بتواند بالاخره پتانسیل‌هایش را نشان دهد، زنده کرده است.

۱۴۰۵

مجله