ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

بوفون: نبود کاسیاس یک هشدار جدی برای من است

  اخبارورزشی,خبرهای  ورزشی ,بوفون

سنگربان تیم ملی فوتبال ایتالیا تاکید کرد نبودن ایکر کاسیاس در ترکیب اسپانیا برایش بسیار عجیب است و یک هشدار جدی برای او به شمار می آید.

 به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، در یکی از حساس ترین دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ملی فوتبال ایتالیا امشب به مصاف اسپانیا خواهد رفت.

 

جانلویجی بوفون با وجود آنکه ۳۸ سال دارد اما همچنان دروازه‌بان نخست آتزوری است. این در حالی است که دیگر خبری از کاسیاس، رقیب بوفون در لاروخا نیست. سنگربان یوونتوس و کاپیتان آتزوری درباره غیبت کاسیاس گفت: نبود کاسیاس در تیم ملی اسپانیا برای من بسیار عجیب است. با این حال یک هشدار جدی هم به شمار می آید. دعوت نشدن کاسیاس به تیم ملی اسپانیا یعنی اینکه من هم به سال‌های پایانی فوتبالم نزدیک شدم. باور کردن این موضوع برایم بسیار سخت است اما باید با آن کنار آمد.

 

او ادامه داد: می خواهم این واقعیت را که روزی زمان خداحافظی و دعوت نشدن من به تیم ملی هم فرا می رسد، به خودم بقبولانم. برایم بسیار سخت است که از تیم ملی کنار گذاشته شوم و یا دعوت نشوم اما این واقعیتی است که باید آن را قبول کرد. می خواهم از تمام لحظات زندگی در تیم ملی لذت برم و قدر موقعیت هایی را که نصیب می شود بدانم.

 

بوفون ۱۶۳ بار پیراهن تیم ملی فوتبال ایتالیا را بر تن کرده است. او پیش از این نیز اعلام کرده بود می خواهد در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم به میدان برود.

منبع : بیتوته

مجله