ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت:‌ ما تلاش کردیم که این بازی در روز تاسوعا برگزار نشود هر چند که در نهایت ما تابع سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، غلامرضا بهروان در خصوص برگزاری دیدار تیم‌های ایران و کره‌جنوبی گفت: ما تلاش کردیم که این بازی در روز تاسوعا برگزار نشود هر چند که در نهایت ما تابع سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم و اگر آنها می‌گفتند که این بازی برگزار نشود بازی را انجام نمی‌دادیم اما در نهایت تصمیم بر این گرفته شد که این بازی برگزار شود.

وی ادامه داد: با نظر فیفا تغییراتی برای برگزاری این بازی انجام دادیم تا ضمن انجام مسابقه فوتبال بتوانیم حرمت این روز را هم حفظ کنیم. مردم هم قطعا همکاری خواهند کرد تا این اتفاق رخ بدهد. آرزو می‌کنم تیم ملی در نهایت با یک بازی خوب از این بازی سربلند بیرون بیاید.

بهروان افزود:ما پیش بینی همه چیز را کرده بودیم. قصد ما این است تا حرمت این روز عزیز حفظ شود و سعی می‌کنیم که ایراد زیادی از ما گرفته نشود.

وی درباره حضور تماشاگران در این بازی هم اظهار داشت: تماشاگران بیرون از ورزشگاه هستند و قطعا تا شروع بازی به استادیوم خواهند آمد. آنها در مراسم تاسوعا شرکت کرده‌اند و با تمام شدن مراسم خودشان را به استادیوم می‌رسانند.

 

۲۰۵۱

مجله