ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

شرکت معین موتور (نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش پورشه در ایران) در حال فراهم کردن مقدمات حضور خودروهای سئات و بنتلی در بازار خودرو کشور است.
بر این اساس، یک منبع آگاه می گوید که مسوولان معین موتور، مذاکرات لازم را با مسئولان سئات انجام داده و کارهای مربوط به واردات این محصول به بازار کشور تقریبا نهایی شده است. سئات در اصل خودروسازی کشور اسپانیا به شمار می رود که سهام آن توسط فولکس واگن آلمان خریداری شده و هم اکنون یکی از برندهای این غول خودروسازی جهان به شمار می رود.
در حال حاضر مسوولان معین موتور در حال تکمیل دفتر فروش و خدمات پس از فروش سئات هستند و به محض اتمام کارهای مربوطه، این خودرو اسپانیایی-آلمانی راهی خیابان های کشور خواهد شد.
 
از آن سو اما بنتلی دیگر برند فولکس واگن نیز قصد ایران کرده و این در شرایطی است که پس از جا افتادن سئات، این برند لوکس به کشور خواهد آمد. ظاهرا مسوولان فولکس شرط کرده اند که برای حضور بنتلی، ابتدا باید سئات در بازار ایران عرضه شود. بنتلی یکی از برندهای لوکس فولکس واگن به شمار می رود که مقر تولید آن در انگلستان است.
 
حضور محصولات این دو شرکت در ایران در حالی است که فولکس واگن نیز در حال مذاکره با یکی از خودروسازان بخش خصوصی ایران بوده و احتمال دارد تا چندی دیگر قرارداد میان دو طرف امضا شود.
 
منبع: خودروکار

منبع : tabnakbato.ir

مجله