ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

خبرنگار تسنیم از سوریه گزارش می‌دهد

۱۵ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۰:۴۵

جنگنده روسی

با شجاعت نیروهای مقاومت حمله ترورریست‌ها به سمت «العامریه» و «الراموسه» برای شکستن محاصره شرق حلب با شکست مواجه شد و ۸۰ تن از تروریست‌ها کشته و ۷ دستگاه تانک آنها منهدم شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از دمشق، گروه تروریستی جیش الفتح و گروه‌های موسوم به حزب ترکستانی اعلام کردند که ملحه چهارم از حمله به محور های جنوب و غرب حلب را آغاز کردهاند.

بر اساس این گزارش، تروریست‌ها هدف این حملات را کنترل چند منطقه در العامریه و منطقه الجمعیات و چند تپه در اطراف آن اعلام کرده‌اند.

خبرنگار تسنیم از دمشق، گزارش داد که ارتش سوریه و نیروهای مقاومت مرحله جدید حمله تروریست‌ها را قبل از شروع آن ناکام گذاشتند. نیروی هوایی ارتش سوریه و روسیه عقبه گروه‌های تروریستی و راه‌های امداد رسانی به آنها را از حومه شمالی ادلب به سمت حومه غربی و جنوبی حلب و همچنین در مدرسه الحکمه هدف قرار دادند.

یک منبع نظامی گفت که ارتش حمله تروریست‌ها به سمت محله «العامریه» و «الراموسه» را خنثی کردند. تروریست‌ها قصد داشتند با این حمله خطوط امدادرسانی به ارتش سوریه را قطع و راهی برای شکست محاصره شرق حلب باز کنند. به گفته این منبع حمله تروریست‌ها با شجاعت مردان مقاومت و ارتش سوریه شکست خورد. نیروهای مقاومت در محور راشدین و مدرسه الحکمه و نقاط جنوبی حلب در برابر این حملات ایستادگی کردند.

به این ترتیب تلفات تروریست‌ها در نبردهای روز گذشته به ۷۰ کشته رسید. همچنین ۷ تانک تروریست‌ها منهدم  و تعدادی از خودروهای زرهی آنها نابود شد.

منابع نظامی پیشبینی کردند که درگیری‌ها با شدت تمام ادامه پیدا کند و جیش الفتح حمله جدیدی را به سمت دانشکده توپخانه که خط اول دفاع از الراموسه به حساب می‌آید، آغاز کند.  این حمله از حومه جنوبی حلب صورت خواهد گرفت. طی چند روز گذشته دانشکده توپخانه در معرض حملات شدید توپخانه تروریست‌ها بوده است.

انتهای پیام/

 

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال204 روز قبل