ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

بروجردی: به آمریکا اجازه استفاده از فضای هوایی ایران برای حمله به افغانستان را ندادیم

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
به آمریکا اجازه استفاده از فضای هوایی ایران برای حمله به افغانستان را ندادیم

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هنگامی که آمریکا تصمیم گرفت به افغانستان حمله کند رسماً از ایران برای استفاده از فضای هوایی کشور اجازه گرفت که با پاسخ منفی ما روبرو شد.

به گزارش ایسنا، علاالدین بروجردی در جلسه آگاهسازی سیاسی که با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولان ستاد آجا برگزار شد، گفت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس راهبرد ما می توانیم امام خمینی (ره) می باشد.

وی با بیان این‌که «استقلال سیاسی یعنی این‌که هرکشوری برای خود تصمیم بگیرد»، افزود: هنگامی که آمریکا تصمیم گرفت به افغانستان حمله کند رسماً از ایران برای استفاده از فضای هوایی کشور اجازه گرفت که با پاسخ  منفی ما روبرو شد.

وی با تاکید بر حمایت از محور مقاومت به ویژه حزب الله لبنان خاطرنشان کرد: آمریکا و متحدان اروپایی و منطقه‌ای او پشتیبان رژیم صهیونیستی اسرائیل هستند و در مقابل ما از حزب‌الله و محور مقاومت در سوریه و عراق حمایت می‌کنیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را بر اساس راهبرد “ما می‌توانیم” امام خمینی (ره) توصیف و اظهار کرد: در منطقه حساس خاورمیانه و غرب آسیا معادله قدرت تغییر کرده است و این‌که بعضی‌ها می‌گویند چرا ایران از سوریه دفاع می‌کند دلیلش دفاع از امنیت ملی ایران می‌باشد.

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,