ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مسابقات ملی پوشان ایران در روز چهاردهم المپیک ریو ۲۰۱۶

حسن رحیمی و حسن یزدانی در کشتی آزاد و مهدی خدابخشی در تکواندو نمایندگان کاروان ورزرشی ایران در چهاردهمین روز رقابت های المپیک ۲۰۱۶ ریو در برزیل هستند. 

مسابقه کشتی

بر همین اساس رقابت های کشتی آزاد از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران آغاز می شود و رحیمی در وزن ۵۷ کیلوگرم در دور نخست قرعه استراخت دارد و در مرحله بعد به مصاف «گارنیک ناتساکانیان» کشتی گیر ارمنستانی می رود.
رحیمی در صورت پیروزی مقابل حریف ارمنی خود به مصاف برنده دیدار «ویکتور لبدف» از روسیه و «ساندیپ تومار» از هند خواهد رفت .
حسن یزدانی دیگر کشتی گیر کشورمان در وزن ۷۴ کیلوگرم است که در دور نخست استراحت می کند و در دور دوم به مصاف «کاستلی آسانگ» از هائیتی می رود.
البته در این وزن جردن باروس، کشتی گیر مشهور آمریکایی و رقیب اصلی یزدانی حضور دارد که در صورت پیروزی کشتی گیر کشورمان در مصاف با حریفان خود، وی تا مرحله فینال با «جردن باروز» رو به رو نمی شود.
همچنین در رقابت های تکواندو نیز مهدی خدابخشی تکواندوکار وزن منهای ۸۰ کیلوگرم کشورمان از ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه به وقت ایران در دور اول با «میگل فررا» از هندوراس مبارزه خواهد کرد.
دیدارهای مرحله نیمه نهایی و فینال این وزن به ترتیب ساعت ۲۲:۳۰جمعه شب و ۳:۳۰ بامداد شنبه برگزار خواهد شد.
یادآور می شود:کیمیا علیزاده بانوی تکواندوکار منهای ۵۷ کیلوگرم کشورمان بامداد امروز با کسب مدال برنز رقابت های المپیک ۲۰۱۶ ریو، نخستین بانوی ورزشکارمدال آور تاریخ المپیک ایران لقب گرفت.
هم اکنون کاروان ورزشی ایران با دو طلای سهراب مرادی و کیانوش رستمی در وزنه برداری، دو برنز سعید عبدولی و قاسم رضایی در کشتی فرنگی و برنز کیمیا علیزاده در تکواندو، رتبه سی و دوم جدول توزیع مدال المپیک ۲۰۱۶ ریو را به خود اختصاص داده است.
در این رده بندی آمریکا همچنان پیشتاز است و کاروان های ورزشی انگلستان و چین در رتبه های دوم و سوم قراردارند.

برنامه ورزشکاران ایران در روز چهاردم المپیک ریو

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,