ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

ورزشکاران ایران در روز سوم پارالمپیک ۲۰۱۶

روز سوم بازی های پاراالمپیک ۲۰۱۶ در شرایطی در ریو استارت می خورد که زهرا نعمتی که در المپیک هم حاضر بود کار خود را در رشته تیراندازی با کمان در این بازی ها آغاز می کند.

در سومین روز از رقابت های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو و در روز شنبه ۲۰ شهریور نمایندگان ایران در رشته تیروکمان (ابراهیم رنجبر، غلامرضا رحیمی، محدثه کهنسال و زهرا نعمتی) در رشته ریکرو انفرادی زنان و مردان از ساعت ۹ به وقت محلی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

مسابقات پارالمپیک 2016

روز سوم پارالمپیک ۲۰۱۶

 

همچنین در کامپوند انفرادی زنان و مردان نیز هادی نوری، سمیه عباسپور و مجید کاکوش در کلاس W1 از ساعت ۱۵ به وقت محلی به مصاف حریفان خود می روند.

در رشته دوومیدانی، علی محمدیاری و علیرضا قلعه ناصری کلاس F56، پرتاب دیسک ساعت ۱۰ و مریم سلطانی کلاس F34پرتاب نیزه ساعت ۱۰:۵۶ و احمد اجاقلو کلاس T47 در دوی ۱۰۰ متر ساعت ۱۱:۴۸ و هاشمیه متقیان کلاس F56 پرتاب نیزه ساعت ۱۷:۳۵ به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

در رشته جودو حامد علیزاده در وزن ۱۰۰- کیلوگرم، حمزه ندری در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم جودوکاران نابینای کشورمان در بازی های پارالمپیک ریو هستند که ساعت ۱۰ به وقت محلی روی تاتامی خواهند رفت.

در رشته تیراندازی معصومه خدابخشی در تفنگ بادی ۱۰ متر کلاس R4 ساعت ۱۲:۱۵ به وقت محلی در برابر حریفش به رقابت خواهد پرداخت. در والیبال نشسته زنان نمایندگان ایران در سومین روز بازی های پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ و در اولین دیدار خود ساعت ۱۴ به مصاف تیم آمریکا خواهند رفت. همچنین در بسکتبال با ویلچر ورزشکاران کشورمان در سومین روز از بازی های پارالمپیک ریو و در سومین روز از دیدار خود در این بازی ها ساعت ۱۵:۴۵ در برابر آمریکا به میدان خواهند رفت.

در وزنه برداری، حمزه محمدی اولین وزنه بردار کشورمان در وزن ۶۵- کیلوگرم ساعت ۱۶ به رقابت خواهد پرداخت.

همچنین در ادامه رقابت های فوتبال ۷ نفره مردان نمایندگان ایران ساعت ۱۶:۱۵ در دومین دیدار خود مقابل آمریکا به میدان خواهند رفت. در والیبال نشسته مردان نیز نمایندگان ایران در سومین روز بازی های پارالمپیک ریو و در اولین دیدار خود ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف تیم چین خواهند رفت.

برنامه مسابقات کاروان ایران در روز سوم پارالمپیک ۲۰۱۶

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,