ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

فرمانده قرارگاه امربه‌معروف ‌سازمان بسیج مستضعفین:

۱۸ مهر ۱۳۹۵ – ۲۰:۱۸

سردار مهدی کلیشادی

فرمانده قرارگاه امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان که علیه نظام و ملت ایران برنامه می‌سازند، گفت: در حال حاضر ۱۹۴ شبکه فارسی‌زبان بر روی افکار بیش از نیمی از ملت ما کار می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، سردار مهدی کلیشادی عصر امروز در همایش بصیرت عاشورایی امربه‌معروف ونهی از منکر و زندگی به سبک اسلامی که در مجتمع آموزشی فرهنگی امامزاده سید علی برگزار شد، با اشاره به جنبه‌های کاربردی امربه‌معروف ونهی از منکر در ادارات کشور اظهار داشت: بدنه نظام و بدنه دستگاه‌های حکومتی در قوه مجریه و قضائیه و حتی نیروهای مسلح یکی از جنبه‌هایی است که اسلامیت نظام ما را باید اثبات کند.

فرمانده قرارگاه امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان بسیج مستضعفین افزود: مردم و ناظران بیرونی عملکرد انقلاب اسلامی را بعد از ۳۸ سال در ابعاد و حوزه‌های مختلف در مسیر تمدن سازی اسلامی رصد می‌کنند اما متأسفانه شاهد آسیب‌ها و معضلات مختلفی در کشور هستیم.

کلیشادی بابیان اینکه در دستگاه‌های حکومتی موضوعات و آسیب‌ها به ۴ دسته تقسیم می‌شوند، گفت: باید عوامل آسیب‌زا، آسیب‌های موجود، معروفات ترک شده و منکرات رایج را در ادارات موردبررسی قرار داد.

وی بیان کرد: اگر نتوانیم عوامل آسیب‌زا را شناسایی کنیم نمی‌توانیم آسیب‌ها را نیز از میان برداریم و معروفات را پیاده و منکرات را از بین ببریم.

فرمانده قرارگاه امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان که علیه نظام و ملت ایران برنامه می‌سازند، گفت: در حال حاضر ۱۹۴ شبکه فارسی‌زبان بر روی افکار بیش از نیمی از ملت ما کار می‌کنند.

کلیشادی بیان کرد: هیچ موضوع و زاویه فردی و خانوادگی در کشور ما وجود ندارد که یا شبکه‌ای در مورد آن ایجاد نشده باشد و یا برای آن دشمن برنامه‌ریزی نکند، وجود شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام از جمله این عوامل آسیب‌زا هستند.

وی بابیان اینکه انتخاب رشته شهر برای دانش آموزان یکی دیگر از عوامل آسیب‌زاست، تصریح کرد: سازمان سنجش این امکان را برای فرد به وجود آورده که فرد شهری به غیر شهر خود را برای ادامه تحصیل انتخاب کند و مدت حداقل چهار سال را به‌دوراز خانواده زندگی کند.

فرمانده قرارگاه امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: به گزارش رسمی نیروی انتظامی سالیانه بیش از ۵ میلیون نفر به‌وسیله تورهای خارجی به سفرهای تفریحی خارج از کشور می‌روند که اکثر این تورها هیچ کنترلی بر آن‌ها نیست.

کلیشادی تولید و واردات لباس زنان را یکی دیگر از عوامل آسیب‌زا بیان کرد و گفت: همچنین در بخش دولتی و سازمان‌های حکومتی برخی عوامل آسیب‌زا راداریم و این عوامل را باید در سطح کلان و ملی از بین برد.

وی بیان کرد: توسعه دولت الکترونیک و ایجاد میز خدمت  ازجمله راه‌هایی است که می‌توان در مقابل عوامل آسیب‌زا در کشور ایستاد و با آن مقابله کرد البته هنوز به آن مراحل دست نیافته‌ایم و همچنان باید سامانه ارشادی را در کشور برقرار کنیم.

فرمانده قرارگاه امربه‌معروف و نهی از منکر سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه همه مردم و ارباب‌رجوع‌ها باید بتوانند شکایت خود را به گوش مسئولان برسانند، تصریح کرد: در این زمینه باید سازوکارهایی تعریف و ایجاد کرد.

کلیشادی خاطرنشان کرد: باید کارمندان را نسبت به امربه‌معروف زبانی فعال کنیم، قوانین انتصاب و اصلاح نظام‌های اداری و در کنار آن فعال کردن بدنه سالم نظام سبب می‌شود که امر معروف در جامعه اجرایی شود.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال138 روز قبل