ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وزیر بهداشت در گفت‌وگو با تسنیم:

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۱:۱۹

سید حسن قاضی زاده هاشمی

وزیر بهداشت با رد هرگونه تغییرات مدیریتی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به شایعه تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پایان داد.

سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: دولت در سه سال اخیر دستاوردهای بسیار مهمی در حوزه سلامت در سطح کشور داشته و خدمات فراوانی در این حوزه به مردم ارائه کرده است.

وی درباره عملکرد دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: این دانشگاه طی سه سال اخیر عملکرد خوبی داشته و همکاران ما در این دانشگاه زحمات زیادی کشیده‌اند.

وزیر بهداشت با بیان اینکه محرومیت در استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به دیگر استان‌ها بیشتر است، تصریح کرد: به همین دلیل کارکردن در این استان راحت نیست، بنابراین اگر بخواهیم مقایسه‌ای با قبل انجام دهیم می‌بینیم که خدمات خوبی در این سه سال ارائه شده است، هرچند در مقایسه با انتظارات مردم، خواسته های زیادی وجود دارد که باید جامه عمل پوشانده شود.

هاشمی بیان کرد: ارائه خدمات مطلوب به مردم و برآورده کردن خواسته‌های آنها بستگی به مدیریت‌های منطقه‌ای و حمایتی دارد که وزارت بهداشت از دانشگاه‌ها انجام می‌دهد.

وی عنوان کرد: طبیعی است این رضایتمندی که از دانشگاه وجود دارد، رئیس دانشگاه سبب این دستاورد شده است، بنابراین از زحمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تشکر می‌کنم.

وزیر بهداشت ابراز کرد: دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد حدود ۸۰ ملیارد تومان از بیمه‌ها مطالبات دارد که اگر این اعتبار هرچه سریع‌تر در اختیارشان قرار گیرد، رضایتمندی مردم بیش از پیش افزایش می‌یابد.

هاشمی در پاسخ به این سؤال خبرنگار تسنیم که آیا برنامه‌ای برای تغییرات مدیریتی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دارد، گفت: هیچ برنامه خاصی برای تغییر مدیریتی در سطح دانشگاه‌ها نداریم.

وی با بیان اینکه دلیلی برای تغییرات مدیریتی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور وجود ندارد و منطقی نیست که در این یک سال پایانی دولت تغییری در رؤسای دانشگاه‌ها داشته باشیم، تصریح کرد: در مدت باقیمانده تا پایان عمر دولت یازدهم تغییرات مدیریتی در دانشگاه‌های علوم پزشکی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال194 روز قبل