ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم ملی برزیل در هشتمین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی موفق شد با نتیجه ۲-۱ از سد کلمبیا عبور کرده و جای آرژانتین را در رده دوم جدول بگیرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم ملی برزیل در ورزشگاه آمازونیا و با قضاوت آقای پاتریسیو لوستائو به مصاف کلمبیا رفت و در نهایت موفق شد با گل های میراندا و نیمار از سد حریف قدرتمند خود عبور کرده و شمار امتیازات خود را به عدد ۱۵ برساند.

دقیقه ‘۲ (۱-۰)(میراندا): سلسائو خیلی زود به گل رسید؛ کرنر ارسالی نیمار از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سر میراندا در تیر یک به گل تبدیل شد.

دقیقه ‘۳۶ (۱-۱)(OG-مارکینیوش): هامس رودریگز از سمت راست ضربه ایستگاهی تیمش را به روی دروازه برزیل ارسال کرد و مارکینیوش، مدافع برزیلی به اشتباه با ضربه سر دروازه خودی را باز کرد.

دقیقه ‘۷۴ (۲-۱)(نیمار): در شلوغی پشت محوطه کلمبیا، کوتینیو از راه رسید و توپ را به در سمت چپ محوطه حریف به نیمار پاس داد تا ستاره برزیلی ها با یک ضربه پای چپ زمینی توپ را به گوشه دروازه بفرستد.

به این ترتیب برزیل با کسب این ۳ امتیاز مهم، با ۱۵ امتیاز پشت سر اروگوئه ۱۶ امتیازی و بالاتر از آرژانتین (با تفاضل گل بیشتر) در رده دوم جدول این منطقه قرار گرفت. بازی بعدی برزیل در این مرحله مقابل تیم بولیوی خواهد بود.

ترکیب دو تیم و آمار بازی:

۱۷۷۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,