ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

شیوا در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد

۰۸ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۱:۲۵

رضا شیوا

رئیس شورای رقابت با بیان اینکه قیمت‌های جدید خودروسازان توسط کارشناسان شورای رقابت مورد بررسی قرار می‌گیرد، گفت: در صورت تخلف برخورد لازم انجام خواهد شد.

رضا شیوا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به مجوز اردیبهشت ماه شورای رقابت که براساس آن با افزایش ۰٫۴ درصدی قیمت محصولات سایپا موافقت شده بود، اظهارداشت: براساس این مجوز سایپا می‌تواند به طور متوسط ۰٫۴ درصد افزایش قیمت را در محصولات خود اعمال کند.

وی با بیان اینکه قیمت‌های جدید خودروسازان توسط کارشناسان شورای رقابت مورد بررسی قرار می‌گیرد، افزود: در صورت تخلف برخورد لازم انجام خواهد شد.

به گزارش تسنیم، اخیراً قیمت کارخانه ای سایپا ۱۳۲ مدل SE با رشد قیمت ۷۵۰ هزار تومانی از ۲۰ میلیون تومان به ۲۰ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان به فروش می رسد. همچنین سایپا ۱۳۱ مدل SE  با رشد ۴۷۰ هزار تومانی از ۲۰ میلیون و۲۰۰ هزار تومان به ۲۰ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و سایپا ۱۱۱ مدل SE  هم با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی از ۲۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است.

تیبا SX  هم با رشد ۷۵۶ هزار تومان به قیمت ۲۴ میلیون و ۸۵۶ هزار تومان و قیمت وانت سایپا ۱۵۱ مدل SE با رشد ۶۱۶ هزار تومان به قیمت ۱۸ میلیون و ۶۹۶ هزار  تومان تعیین شده است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال180 روز قبل