ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

امام جمعه موقت بندرعباس:

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۵۴

حقوق

امام جمعه موقت بندرعباس با تأکید بر برخورد جدی با حرام‌خواران بیت‌المال و قاچاقچیان به‌عنوان مهم‌ترین منویات مقام معظم رهبری گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی خواستار برخورد جدی دولت با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی و حرام‌خواران بیت‌المال هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، حجت الاسلام سیدعباس تقوی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته شهرستان اظهار داشت: پیروزی و شکست قاعده و قانونی دارد و هیچ کس و هیچ گروهی بدون رعایت قواعد نمی‌توانند پیروز شوند، پیروزی ملت ایران در ۸ سال جنگ تحمیلی نمونه بارز این قانون است.

وی بیان‌داشت: برخی می‌پرسند "مگر می‌شود حکومت اسلامی در یک سرزمین اسلامی شکست بخورد؟" باید گفت بله، ممکن است، اگر مردم یک کشور اسلامی قاعده و قانون مؤثر در پیروزی را رعایت نکنند شکستشان حتمی است.

حجت الاسلام تقوی گفت: در شرایط کنونی که کفار و استکبار برای تخریب و تضعیف جایگاه رهبری و از بین بردن ارزش‌های دینی اسلامی با تمام قوا به میدان آمده، ملت ولایتمدار ایران اسلامی باید با هوشیاری کامل و پیروزی بی‌قید و شرط از رهبر معظم انقلاب در جهت حفظ و تحکیم این جایگاه تلاش کنند.

امام جمعه موقت بندرعباس تصریح‌کرد: اتحاد و همبستگی، مطیع رهبر زمانه بودن، دوری از خیانت به امام عصر خود و حفظ روحیه انقلابی و جهادی و اقدام همگانی برای عمرانی یک جامعه چهار اصل مهم در حفظ و تحکیم یک حکومت است.

وی ادامه داد: ملت شریف و ولایتمدار ایران اسلامی در دوران ۸ سال دفاع مقدس ولایتمداری و وفاداری خود را به امام عصر خود ثابت کردند و پیروزی مردم ایران در این جنگ نابرابر دلیل محکمی این اصل است که اگر ملتی مطیع امام و رهبر زمانه خود باشد سربلند و پیروز می‌شود حتی اگر تمام دنیا علیه او باشند.

حجت الاسلام تقوی انسجام و همبستگی، وفاداری به نظام، اطاعت از رهبری و تلاش برای آبادانی کشور را ۴ اصل مهمی دانست که کشور و جامعه اسلامی بر پایه این اصول استوار بوده و در صورت سست شدن یکی از این اصول، جامعه را دچار آسیبهای جدی می‌کند.

خطیب جمعه موقت بندرعباس با تأکید بر برخورد جدی با حرام‌خواران بیت المال و قاچاقچیان به‌عنوان مهم‌ترین منویات مقام معظم رهبری گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی خواستار برخورد جدی دولت با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی و حرام‌خواران بیت المال هستند.

حجت الاسلام تقوی با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد و نقش دو دولت خبیث آمریکا و انگلیس در وقوع این کودتا گفت: دخالت این ۲ دولت جنایتکار در تعیین و انتخاب کشورهای مدعو به همایش در ایران نشانه خباثت بیش از حد آنان و مایه تأسف برای کشور و دولت جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اهمیت حضور جوانان و نوجوانان به مساجد اشاره داشت و بیان کرد: متولیان مساجد باید برای حضور بیش از پیش جوانان در مراکز معنوی مساجد برنامه ریزی کنند و مساجد نباید به دست افرادی خاص اداره شود.

حجت الاسلام تقوی گفت: هزینه‌های مساجد از سوی مردم تأمین می‌شود و مردم با بودجه‌های مردمی اقدام به احداث و تکمیل مساجد می‌کنند در حالی که دولت به فرهنگسراها اعتباراتی اختصاص می‌دهد و این قابل توجیه نیست.

امام جمعه موقت بندرعباس با اشاره به وضعیت و روند کند تکمیل مسجد جامع بندرعباس تأکید کرد: چرا روند تکمیل جامع بندرعباس معطل مانده است، آیت الله نعیم‌آبادی تمام تلاش خود را در جهت احداث مسجد جامع بندرعباس به‌کار بست اکنون وقت آن رسیده تا مسئولان دست به‌کار شوند و اعتباراتی را برای تکمیل این پروژه عظیم تخصیص دهند و همکاری لازم را داشته باشند.

وی به هفته دولت اشاره داشت و ضمن گرامیداشت سالروز شهادت ۲ شهید والامقام رجایی و باهنر تصریح‌کرد: علی‌رغم کمبود اعتبارات و شرایط سخت اقتصادی، اقدامات و خدمات خوبی در زمینه‌های مختلف به مردم ارائه شده که جای بسی تقدیر و تشکر است و اقدامات دولت در این هفته باید به سمع و نظر مردم ایران برسد.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال184 روز قبل