ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

برتری حمایت مالی کلینتون به ترامپ/ 81 میلیون در برابر 32 میلیون دلاربه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رادیوی ملی آمریکا؛ دونالد ترامپ، نامزد احتمالی حزب جمهوری‌خواه آمریکا همچنان در دریافت کمک‌های مالی از رقیب دموکرات خود عقب است.

کمیته انتخاباتی ترامپ پیش‌بینی کرد کمک‌های مالی به نامزد حزب جمهوری‌خواه در ماه ژوئن به مراتب بیشتر از ماه مه بوده است. مجموع کمک‌های مالی وی در ماه مه از یک‌میلیون و 300 هزار دلار فراتر نرفت. این در حالی است که با جذب دو کمیته جمع‌آوری اعانه، مجموع کمک‌های مالی به ترامپ تا پایان ماه ژوئن به 25 میلیون و 700 هزار دلار افزایش یافته است. با این حال وی تنهای 2 میلیون و 200 هزار دلار به کمیته انتخاباتی خود پرداخت کرده و 10 میلیون دلار را به حساب مجمع ملی جمهوری خواهان واریز کرده است. به نظر می‌رسد تا پایان ماه ژوئیه مجموع کمک‌های مالی به کمیته انتخاباتی ترامپ به 32 میلیون دلار برسد.

بیش از 62 درصد از کمک‌های مالی به ترامپ از 64 شخص و سازمان تأمین شده است که در میان آن‌ها کارل ایکان و همسرش به چشم می‌خورند.

در حالی که ترامپ عملیات جمع‌آوری کمک‌های مالی را در ماه ژوئن یک پیروزی تلقی کرده است، هیلاری کلینتون با همکاری کمیته مشترک جمع‌آوری کمک مالی موفق شد مجموع کمک‌های مالی را به 81 میلیون و 600 هزار دلار برساند. او 20 میلیون و 700 هزار دلار از این مبلغ را به کمیته انتخاباتی خود پرداخت کرده است.

کمیته انتخاباتی ترامپ و کلینتون گزارش کامل مجموع کمک‌های مالی را روز چهارشنبه منتشر خواهند کرد.

انتهای پیام/

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,