ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه بان جدید منچسترسیتی اذعان کرده می خواهد فوتبال را زیر نظر پپ گواردیولا از دیدگاه متفاوتی ببیند.

به گزارش وبسایت نود، کلودیو براوو که روز پنج شنبه رسما با ۲۰ میلیون یورو از بارسلونا به منچسترسیتی ملحق شد عنوان کرده از کار کردن با بهترین مربی دنیا هیجان زده است.

براوو ۳۳ ساله به وبسایت رسمی باشگاه منچسترسیتی گفته:

فکر می کنم زمانی که بهترین مربی دنیا یک پروژه را با شور و شوق به شما توضیح می دهد، انگیزه زیادی برای دیدن فوتبال از دیدگاه متفاوتی پیدا می کنید. این واگیر دارد. این موضوع مرا خوشحال می کند اما انتظارات زیادی هم وجود دارد.

از آمدن به اینجا و داشتن فرصتی برای ایفای نقش در این پروژه احساس افتخار می کنم. از اینکه بخشی از چنین چیز بسیار مهمی هستم احساس افتخار و خوشحالی می کنم. ما بازیکنان همیشه با ایده فتح همه جام ها وارد باشگاه ها می شویم اما زمانی که عظمت باشگاه را درک می کنید انگیزه بیشتری برای کسب موفقیت پیدا می کنید. این باشگاه جاه طلب است.

دروازه بان شیلیایی پیشین بارسلونا درباره ترک این باشگاه گفته:

ترک بارسلونا که باشگاه بسیار بزرگی است کار آسان نیست. انتظارات در آنجا هم مثل من سیتی بسیار زیاد است. با توجه به اوضاع بارسلونا در دو سال گذشته ترک این تیم تصمیم آسانی نبود. منبرای همه جام ها جنگیدم و تقریبا همه آن ها را فتح کردم.

خانواده ام بخش بزرگی از زندگی من است پس آوردن آن ها به اینجا واقعا اتفاق مثبتی است چون از آغاز یک ماجراجویی جدید در کنار هم واقعا خوشحال هستیم. در بارسا لحظات واقعا خوبی داشتم و با همان انگیزه به انگلیس آمدم تا تاریخ ساز شوم.

۲۰۳۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,