ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین دیروز (یکشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خودتان‌ می‌بینید که تمرین باز است و من از شرایط بازیکنانم راضی هستم. دیروز بازیکنانم بازی کردند و امروز هم دو جلسه تمرین داشتند. آنها سرحال هستند و من هم از شرایط‌شان رضایت دارم.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد بازی روز سه‌شنبه این تیم برابر کره جنوبی تصریح کرد: همه ما انتظار داریم تیم ملی برنده باشد. در حال حاضر تیم‌های ملی دیگر به غیر از تیم ما، کره جنوبی، چین، ژاپن افول کرده و دچار افت شده‌اند. به همین علت خوش‌بین هستیم که تیم ملی برنده بازی روز سه‌شنبه باشد و کره جنوبی را شکست دهد.

وی با اشاره به شرایط تیم ملی کره جنوبی در مورد تیم ملی کره‌ای که مقابل تیم ملی ایران در زمان مربیگری خودش بازی کرده تا به امروز، گفت: نمی‌خواهم مقایسه‌ای بین نسل‌ها داشته باشم، اما آن زمان، بهترین نسل تاریخ فوتبال کره جنوبی را دیدیم و رسماً چهارمین تیم دنیا بودند. یکی از بهترین بازی‌های تاریخ فوتبال آسیا بازی ایران – کره جنوبی بود، همان دیداری که ما عالی انجام دادیم و به عنوان یک مسابقه، بسیار خوب بود چون ما تیم چهارم دنیا را بردیم. آن زمان تیم ملی ایران در رنکینگ فیفا تیم پانزدهم بود.

برانکو همچنین در مواجهه با پرسشی در مورد بازی ایران مقابل ازبکستان گفت: نمی‌خواهم در مورد تک تک بازیکنان نظر بدهم اما افتخار می‌کنم و خوشحالم که تنها زننده گل آن بازی، سیدجلال حسینی بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه بیشترین تعداد بازیکنان تیم ملی از پرسپولیس بودند، افزود: این موضوع زیاد مهم نیست. مهم این است که بازیکنان لیگ ایران، در این بازی برتری خود را نشان دادند. احسان حاج‌صفی یا تیموریان که وارد بازی شدند، آنها هم بار بازی را به دوش کشیدند و این نشان دهنده آن است که لیگ چقدر مهم است و چقدر باید به لیگ اهمیت دهیم اما امیدوارم که حرف‌های مرا دوباره برعکس منتقل نکنید، چون دفعه قبل حرف‌هایم طور دیگری منعکس شد. من گفتم مربیان خارجی زیادی به ایران آمدند و کروات‌ها بیشترین تأثیر را داشتند، امل این طور برداشت شد که من گفتم مربیان ایرانی بودند اما مربیان کروات تأثیرگذار بودند که منظور من این نبود.

وی ضمن تأکید بر اینکه بازیکنان ملی‌پوش باید به تمرین بیایند و شرایط آنها را ببینم، خاطر نشان کرد: این موضوع بعد از بازی با کره جنوبی مشخص می‌شود. شاید خسته باشند اما اگر پس فردا مقابل کره جنوبی بازی کنند، ۴ روز برای بازی ما با نفت تهران فرصت دارند. امیدوارم خوب تمرین کرده باشند و شرایط خوبی داشته باشند.

برانکو ادامه داد: من برای دیدن بازی با کره جنوبی به استادیوم نمی‌روم و از طریق تلویزیون بازی را می‌بینم.

سرمربی پرسپولیس در مورد ادعای کره‌ای ها مبنی بر اینکه تهران شهر قشنگی نیست و از حضور در کشور ما احساس خوبی ندارند، تأکید کرد: آنها بازیکن هستند و همه جور حرفی به زبان می‌آورند و پرت و پلا می‌گویند. من هم در خیابان یک مانع دیدم کنار جاده که متوجه شدم در حال تعمیر جاده هستند. ظاهراً کسی که این حرف را زده، در یک گهواره طلایی به دنیا آمده است. فقط به همین علت نمی‌تواند از ایران خوشش بیاید. این حرف‌ها نشان می‌دهد کره‌ای‌ها ترسیده‌اند.
منبع: خبرگزاری تسنیم

منبع : tabnakbato.ir

مجله