ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

برانکو: شایسته برد برابر گسترش بودیم/ به اهدافمان در هفته های اول رسیدیم

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با ابراز خرسندی از پیروزش تیمش برابر گسترش فولاد گفت: پرسپولیس شایسته این سه امتیاز بود و برای همین به بازیکنان و هواداران تیمم تبریک می گویم.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ عصر شنبه در نشست خبری بعد از بازی دو تیم گسترش فولاد تبریز و پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این بازی خیلی سخت بود، افزود: پیش بینی این مسئله را کرده بودم و امروز خیلی خوشحال هستم که به هدف خودمان رسیدیم و پیروز شدیم.

وی سپس با تاکید بر اینکه پرسپولیس امروز در دفاع خوب بود، ادامه داد: البته حیف شد که گل دوم را نزدیم چون دیگر خیالمان راحت می شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در ادامه با تاکید بر اینکه گسترش فولاد خط حمله خیلی خوبی دارد، ابراز داشت: ما در برابر این خط حمله خیلی خوب کار کردیم و برایم این سه امتیاز خیلی مهم بود.

برانکو سپس با اشاره به اینکه هدفش در بازی ها پیروزی و کسب سه امتیاز است، گفت: امروز به هدفمان رسیدیم.

وی با بیان اینکه  کاملا از کل بازیکنان تیم راضی هستم، افزود: اوایل لیگ بازی ها سخت است و نمی شود پیش بینی از نتایج داشت ولی ما می خواستیم در هفته های اول لیگ بهترین نتایج را کسب کنیم که به این هدف رسیدیم و هفته بعد هم باید در خانه بازی کنیم و بعداز آن و در تعطیلات هم در تهران می مانیم و به تمرینات خودمان ادامه می دهیم.

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,