ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید از اینکه در لیست سه نامزد برتر مربی فصل حضور دارد خوشحال است.

برانکو ایوانکوویچ(Branko Ivanković) درباره حضورش در لیست نامزدهای انتخاب برترین مربی فصل، اظهار کرد: خوشحال هستم که در لیست برترین‌ مربیان فصل حضور دارم. این افتخار هم برای من است و هم برای باشگاه پرسپولیس خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: عبدالله ویسی و یحیی گل محمدی هم از برترین مربیان هستند و خوشحال هستم که در میان آنها خواهم بود. او درباره حضور طارمی در جمع نامزدهای بهترین بازیکن لیگ برتر، گفت: این موضوع طبیعی است. طارمی سال گذشته هم بهترین شد، امسال هم مقتدرانه توانست عنوان آقای گلی را از آن خود کند و مستحق این جایزه است.

برانکو درباره جلسه امروزش (شنبه) ‌با علی اکبر طاهری و مشکل آنتونی گولچ(Antony Golec) برای حضور در بازی‌های نخست این تیم به دلیل عدم صدور ITC ، اظهار کرد: این مسائل به باشگاه بازمی‌گردد و آن را پیگیری می‌کنند. باشگاه باید هر چه‌ سریع‌تر این مشکل را برطرف کند تا بتوانیم از این مدافع استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار با سایپا و تقابل با حسین فرکی، توضیح داد: فرکی مربی خوبی نیست،‌ بلکه او یک مربی فوق‌العاده‌ ای است. او در سه سال گذشته دو قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده است و نیازی به تایید من ندارد. او دوست بزرگ و همکار خوب من است و هیچ چیز بهتر از یک رقابت دوستانه نیست. خوشحال هستم که بار دیگر با او دیدار خواهم کرد.

برانکو درباره سالگرد خداحافظی علی کریمی از میادین فوتبال و مصاحبه‌ای که در یکی از خبرگزاری های کرواسی داشته است، خاطر نشان کرد : من هرگز تعریف اضافه نمی‌کنم. او یکی از بازیکنان خوب تاریخ فوتبال ایران بوده و می‌توانم او را هم سطح با علی پروین، مهدی مهدوی کیا، علی دایی و وحید هاشمیان بدانم. کریمی استعداد عجیبی داشت، اما بدترین مصدومیت گریبانگیر او شد تا نتواند به قله‌های موفقیت فوتبال برسد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه درباره تمرینات اختصاصی که با وحید امیری و آرام طبع در تمرینات گذشته پرسپولیس انجام داد، افزود: این یک امر طبیعی است و در گذشته و در تیم ‌ملی هم این کار را انجام دادیم.

او درباره اینکه سال گذشته پرسپولیس قهرمانی را به دلیل گل خورده بیشتر از دست داد و آیا امسال کاری را برای حل این مشکل انجام داده است، تاکید کرد : ما فقط به دنبال قهرمانی هستیم.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,