ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

منصور هاشمی امروز در حاشیه دیدار تدارکاتی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس با منتخب رودهن در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: امسال تیم نوجوانان پرسپولیس حدود 20 روز است که بازیکنان خود را کنار هم دارد و عملاً فصل نقل و انتقالات را از دست داده‌ایم.

وی ادامه داد: خدا را شاکر هستیم در این مدت کوتاه و با درایت خوب مسؤولان باشگاه پرسپولیس، موفق شدیم یک تیم ایده‌آل را برای مسابقات امسال آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان ازلحاظ بدنی در حال افت بودند؛ زیرا وقت چندانی برای انجام کارهای بدن‌سازی نداشتیم و بیشتر وقت خود برای جذب استعدادها از سراسر کشور گذاشتیم و به کارهای تکنیکی پرداختیم.

وی افزود: از تمام مسؤولان رودهن تشکر می‌کنیم که باعث شدند یک اردوی هر چند کوتاه را در نزدیکی پایتخت برگزار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس اضافه کرد: رودهن ازلحاظ آب و هوایی و ارتفاع از سطح دریا بسیار مناسب است و همین امر باعث شد اردوی چند روزه را برگزار کنیم تا ضمن حفظ قدرت بدنی و انجام امور بدن‌سازی، چند بازی دوستانه را با دماوند و رودهن انجام دهیم.

هاشمی در خصوص تیم نوجوانان رودهن بیان کرد: مربیان رودهن تیم بسیار خوبی را کنار هم جمع کردند و از تمام مسؤولان خواستاریم که این تیم را حمایت کنند تا ارتقا پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس گفت: امسال با توجه به از دست دادن زمان، کار سختی را پیش رو خواهیم داشت؛ اما با توجه به اینکه اصلی‌ترین و مهم‌ترین رکن باشگاه ارتقای بازیکنان پایه است، تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا از نام و شأن پرسپولیس در مسابقات محافظت کنیم.

وی در خصوص مهدی طارمی خاطرنشان کرد: جدای از پرسپولیس، طارمی بازیکن تیم ملی است و قطعاً جزء بهترین‌ها بوده که در لیست کی‌روش قرار گرفته است.

هاشمی ادامه داد: خود طارمی هم به اشتباه خود پی برده بود و از مسؤولان و هواداران باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد تا بتواند فوتبال خود را در خانه ادامه داد.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس تصریح کرد: طارمی آینده درخشانی خواهد داشت و با قدم‌های بلند و تکنیک و سرعت خاص خود قطعاً فوتبال موفقی خواهد داشت؛ بهترین گزینه خارجی برای طارمی آلمان است، زیرا سبک فوتبال مهدی طارمی را در تیم‌های آلمان می‌توان یافت.

وی در خصوص رفتار برانکو و اینکه برخی کارشناسان اظهار داشتند نباید برانکو، طارمی را قبول می‌کرد، گفت: به تمام نظرات کارشناسان و مردم فوتبال‌دوست کشورمان احترام می‌گذارم؛ اما برانکو یک مربی بین‌المللی است و بازیکنان خود را می‌سنجد.

هاشمی ادامه داد: برانکو با بخشیدن طارمی درس بزرگی به برخی مربیان جوان که سر مسائل ناچیز عصبانی می‌شوند، داد.

به گزارش فارس، منصور هاشمی سوابق زیادی در عرصه مربی‌گری در تیم‌های پایه دارد و قبل از مربی‌گری در تیم‌های بزرگ مانند سایپا و پاس سابقه بازی داشت؛ وی همچنین چند سال گذشته به‌عنوان بهترین مربی تیم‌های پایه کشوری انتخاب شده است.

دو تیم فوتبال تیم نوجوانان پرسپولیس و منتخب رودهن در یک دیدار دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه دو بر صفر به نفع سرخ‌پوشان به پایان رسید.

انتهای پیام/67013/ر40/

http://fna.ir/DGE105

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,