ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیر روابط عمومی مرکز اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان:

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ – ۲۳:۲۹

سپاه

سربازان گمنام اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با دستگیری اعضای باند چهارنفره سارقان مسلح در چابهار این باند را منهدم کردند.

مدیر روابط عمومی مرکز اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: در پی دریافت گزارش‌های متعدد مبنی بر انجام سرقت‌های مسلحانه و ایجاد رعب و وحشت میان مردم چابهار و با توجه به موقعیت حساس و استراتژیک این شهرستان از ابعاد مختلف به‌ویژه بُعد اقتصادی و تجاری در کشور و خاورمیانه، پیگیری این موضوع بلافاصله در دستور کار سربازان گمنام اطلاعات سپاه قرار گرفت.

وی افزود: سربازان گمنام اطلاعات سپاه چابهار ضمن رصد و اشراف کامل اطلاعاتی بر این موضوع، روز گذشته محل اختفای اعضای این باند را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه آنها را دستگیر و در بررسی محل اختفای آنها مقادیری سلاح گرم و مهمات کشف و ضبط کردند. افراد دستگیر شده با هویت‌های "صالح ــ ش، جمیل ــ آ، ابوبکر ــ ت و آدم ــ ع" با احکام مأموریتی جعلی به زورگیری و اخاذی از مردم اقدام می‌کردند.

مدیر روابط عمومی مرکز اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به اعتراف‌های متعدد اعضای این باند، عنوان کرد: متهمان تاکنون در اعترافات خود به سرقت‌های مسلحانه متعدد، راه‌بندان، زورگیری، تیراندازی به عابران پیاده و ایجاد رعب و وحشت در شهرستان چابهار اقرار کرده‌اند.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال168 روز قبل