ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تیم بسکتبال «هیوستون راکتس» در قسمتی از برنامه آماده سازی خود پیش از آغاز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا به چین سفر کرده است اما این سفر ورزشی – تفریحی برای گارد رأس این تیم بی دردسر هم نبوده است.

«بابی براون» در بازدید از دیوار چین ، نام و امضای خود را روی این دیوار تاریخی نوشت، عکس آن را در صفحه اجتماعی خود قرار داد و در زیر آن نوشت: «لحظاتی خوب در دیوار چین».

 بازیکن آمریکایی نقره داغ شد!
 
او به هیچ وجه فکرش را هم نمی‌کرد که با چه عکس‌العملی پس از انتشار این عکس مواجه خواهد شد. یکی از کاربران خشمگین پس از دیدن پست او نوشت: «آیا به کاری که کرده‌ای افتخار می‌کنی؟! اینجا دیوار چین است، قسمتی از تاریخ و میراث جهان،‌ نه سرویس بهداشتی خانه‌ات!»

بازیکن تیم هیوستون پس از اینکه با هجمه وسیع چینی‌ها و بسیاری از ورزشکاران آمریکایی که پیش از این به چین سفر کرده بودند، مواجه شد، پست خود را حذف و متن زیر را منتشر کرد:

ما برای تفریح به دیوار رفتیم. من تا به حال آنجا نرفته بودم و دفعه اولم بود. من اسمم را با گچ روی دیوار نوشتم و اصلاً قصد آسیب رساندن به دیوار را نداشتم. من اشتباه کردم ولی می‌توانم با دست چیزی را که نوشتم را پاک کنم و قول می‌دهم دیگر چنین کاری نکنم. من ۳ سال در لیگ چین بازی کردم و احترام زیادی برای مردم و فرهنگ چین قائل هستم. از صمیم قلب بابت کاری که کردم عذرخواهی می‌کنم.

صراط

منبع : tabnakbato.ir

مجله