ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک ۲۶ ساله باشگاه رم پس از مدتها دوری از میادین، بالاخره می تواند تیمش را در دیدار با پورتو همراهی کند.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، کوین استروتمن که اکثر بازی های دو فصل اخیر را به علت مصدومیت از ناحیه زانو از دست داده بود، بالاخره آماده بازی شده و می تواند تیمش را در دیدار پیش رو مقابل پورتو همراهی کند. او در ابتدای هفته در مقابل اودینزه و همچنین در بازی رفت مقابل پورتو نیز ۹۰ دقیقه به میدان رفت تا نشان دهد که وی کاملا آماده بازی شده است. او در این باره گفت:

شرایطم خوب است. هنوز به شرایط آرمانی فنی نرسیدم ولی احساس خوبی دارم. برای اولین بار در سه روز دو بازی کامل انجام دادم و این به من روحیه داده است. هم تیمی هایم نقش زیادی در این مورد داشتند. کاپیتان می شوم یا نه؟ من فقط به بازی فکر می کنم. در باشگاه ما سه کاپیتان مشخص هستند. توتی، ده روسی و استروتمن.

او ادامه داد:

بازی سختی پیش رو داریم. هرچند با توجه به بازی رفت با نتیجه ۰-۰ هم صعود می کنیم اما ما می خواهیم گل بزنیم و پیروز بازی باشیم. ما تیمی نیستیم که دفاعی بازی کنیم. البته بازی قبل و پس از ده نفره شدن مجبور به این کار شدیم. دفاع پورتو؟ در این خصوص نمی توانم صحبتی داشته باشم. آن ها رقیب ما هستند و مربی تصمیم می گیرد که با چه شیوه ای بازی کنیم. بازی نخست را خوب شروع کردیم ولی پس از اخراج فرمالن آن ها خطرناک ظاهر شدند و ما هم دفاع کردیم. باید در شرایط روحی و فنی خوبی باشیم. بازی فردا قطعا دشوار است.

استروتمن گفت:

وقتی ورزشگاه پر می شود روحیه بیشتری می گیریم و انگار که ۱۲ نفره بازی می کنیم. امیدوارم فردا هواداران مارا تنها نگذارند تا با یک نتیجه خوب به مرحله گروهی صعود کنیم.

۱۳۱۳

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,