ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

بازداشت دزد خانه‌های محله نارمک سر بزنگاه/اظهارات ضد و نقیض سارق برای فریب مأموران

 اخبارحوادث,خبرهای  حوادث,حوادث روز

رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک از دستگیری دزد خانه های محله نارمک پایتخت در حین سرقت خبر داد.

سرهنگ جلینی، رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک در گفت‌وگو با  باشگاه خبرنگاران جوان،در تشریح جزییات این خبر گفت: با شکایت های متعدد شهروندان ساکن این محدوده در خصوص وقوع سرقت های منزل، تیم های عملیاتی این کلانتری برای شناسایی و بازداشت متهم یا متهمان ضمن بررسی مناطق جرم خیز و محل هایی که امکان حضور سارقان وجود داشت، اقدام به گشتزنی در محدوده های مذکور کردند.

وی افزود: گشتزنی ها ادامه داشت تا اینکه شب گذشته مأموران انتظامی این کلانتری، در یکی از خیابان های این محله مردی را که در حال بالا رفتن از دیوار یک خانه بود، مشاهده کرده و برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک افزود: متهم با دیدن مأموران ترسیده و دستپاچه شده و سعی داشت با اظهارات ضد و نقیض خود را بیگناه جلوه دهد اما با توجه به وضعیت موجود چاره ای جز اعتراف نداشته و در همان محل به جرم خود مبنی بر سرقت از منزل اعتراف کرد.

سرهنگ جلینی اظهار داشت: در نهایت متهم به کلانتری منتقل شده و در بازجویی های انجام شده به چندین فقره سرقت منزل پیش از دستگیری اقرار و گفت قصد سرقت از این خانه را داشته که پلیس رسیده و او را دستگیر کرده است.

گفتنی است، وجوه نقد و اموال مسروقه که از خانه های قبلی به سرقت برده بود پس از بازرسی از وسایل وی کشف و به مالباختگان مسترد شد.
 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,