ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

در حال تکمیل/ معاون وزیر امور خارجه در مشهد مقدس:

۰۴ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۱:۴۴

سید عباس عراقچی برگزاری مراسم رونمایی از گزارش توسعه انسانی 2015 درباره ایران

معاون وزیر امور خارجه گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند موافقین و مخالفین برجام اغراق و غلو نباید بکنند پس باید واقعی به آن نگاه کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سید عباس عراقی ظهر امروز در نشست بررسی آثار و پیامدهای برجام اظهار داشت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند موافقین و مخالفین برجام اغراق و غلو نباید بکنند پس باید واقعی به آن نگاه کنیم.

وی افزود: برجام دو بعد دارد؛ بحث مباحث هسته‌ای و تحریم‌ها دو مقوله جداگانه است که باید بررسی و مطالعه کرد، در واقع هدف ما در مذاکرات هسته‌ای اول خود برنامه هسته‌ای و سپس تحریم‌ها بود.

وی با بیان اینکه ما به دنبال تثبیت حق مسلم خود برای برخورداری از انرژی هسته‌ای بودیم گفت: بارها فریاد کشیدیم انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست‌، حساسیت و استراتژی مردم در طول ۱۰ سال بحران هسته‌ای همین بود و تحریم‌ها و تهدیدها را تحمل و مقاومت کردیم تا این حق مسلم تثبیت شود.‌

عراقچی تصریح کرد: ما می‌خواستیم به دنیا بگوییم از حقی برخوردار هستیم و حاضر نیستیم از آن بگذریم، در واقع می‌گفتیم انرژی هسته‌ای را می‌خواهیم غنی‌سازی کنیم و آب سنگین داشته باشیم، پس اینکه نیاز داریم یا نداریم به جای خود، این حق مسلم ماست و روی حق تمرکز داشتیم.

این خبر در حال تکمیل است…

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال185 روز قبل