ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  هافبک تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: هیچ‌کسیاز تماشای دربی مشهد با توجه به شرایط خوبی که هر دو تیم دارند، پشیمان نخواهد شد.

به گزارش وبسایت نود ، حسین بادامکی درباره بازی با پدیده مشهد اظهار داشت: هر دو تیم لیگ را خیلی خوب شروع کردند و دنبال دومین برد هستند. پدیده و سیاه‌جامگان کادر فنی و بازیکنان خوبی دارند و امیدوارم هواداران فوتبال در مشهد از تماشای این بازی لذت ببرند. قطعاً هر کسی که این بازی را ببیند، پشیمان نخواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که شانس کدام تیم برای برد بیشتر است، افزود: هر تیمی تمرکز بیشتر و اشتباه کمتری داشته باشد، در نهایت برنده خواهد شد. ما تیم خوبی داریم و می‌توانیم ۳ امتیاز را بگیریم و امیدوارم این اتفاق بیفتد. سیاه‌جامگان در این فصل می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد، به شرطی که حمایت شود و مشکلات پارسال وجود نداشته باشد.

بادامکی درباره اینکه آیا به سمت نیمکت پدیده خواهد رفت یا خیر، گفت: خیلی‌ها در این خصوص از من سوال پرسیدند و دلیلش را واقعا نمی‌دانم. من یک سال خوب در پدیده داشتم و حالا به هر دلیلی جدا شدم. من اهل حاشیه نیستم و سعی می‌کنم به فوتبال فکر کنم. رفتن یا نرفتن من سمت نیمکت پدیده مهم نیست.

 

۲۰۲۰

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,