ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

این جوان چندین روز است که در تهران گم شده است+عکس

پلیس به دنبال جوانی می‌گردد، چند روز است از خانه خارج شده و بازنگشته است.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در مورخه ۲۸/۰۶/۱۳۹۵ خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۱۵ رازی به مأمورین اعلام کرد که برادرش در مورخه ۲۷/۰۶/۱۳۹۵ از خانه خارج شده و پس از آن مراجعتی به خانه نداشته است . 

 

پرونده در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ : 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “فقدان افراد” و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . 

 

  اخبارحوادث,خبرهای  حوادث ,حوادث روز

 

اظهارات خواهر فقدانی : 

خواهر فقدانی ( شاکی پرونده ) پس از حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “در مورخه ۲۷/۰۶/۱۳۹۵ برادرم بنام وحید (متولد ۱۳۶۶) که تا حدودی از ضریب هوشی پائین تری نسبت به افراد سالم برخوردار است ، به قصد پیاده روی در اطراف محل سکونتمان در محدوده میدان راه آهن از خانه خارج شد ؛ او هر بار پس از چند ساعت به خانه باز می گشت و در صورت نیاز ما خودمان با اطلاع از محل های ترددش ، وی را به خانه می آوردیم اما اینبار و پس از طولانی شدن غیبت برادرم ، به جستجوی او در اطراف میدان آهن رفته اما موفق به پیدا کردنش نشدیم ؛ حتی به مراکز درمانی اطراف میدان راه آهن و … نیز مراجعه کردیم تا شاید او پیدا کنیم اما هیچ خبری از او پیدا نکردیم ” . 

 

تحقیقات پلیسی : 

کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بهره گیری از تصویر و اطلاع دقیق از پوشش فقدانی ( لباس مردانه چهارخانه قرمز + شلوار کتان آبی ) ، ضمن انجام تحقیقات میدانی در محدوده محل سکونت “وحید . م” به بررسی مشخصات افراد فقدانی در سیستم جامع پلیس و همچنین بررسی مشخصات افراد مجهول الهویه مراکز درمانی و پزشکی قانونی تهران پرداخته اما موفق به شناسایی “وحید . م” نشدند . 

  

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد : ” با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده و به منظور اطلاع از سرنوشت “وحید . م” ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر فقدانی از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر فقدانی شده و اطلاعی از سرنوشت و یا محل های تردد این شخص دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۵۹۴۱ در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند ” 

منبع : بیتوته

مجله