ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک جوان رئال مادرید پس از خط خوردن از لیست نهایی تیم ملی اسپانیا برای مسابقات یورو ۲۰۱۶، بار دیگر به تیم ملی دعوت شد .این بازیکن جوان با بازگشت مجدد به تیم ملی اسپانیا ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش وبسایت نود، هافبک رئال مادرید که بار دیگر به تیم ملی اسپانیا دعوت شده است، از بازگشت به تیم ملی ابراز خوشحالی کرد، این بازیکن آینده دار اعلام کرد که مربی جدید تیم ملی اسپانیا به او اعتماد کافی دارد. ویسنته دل بوسکه نام ایسکو را برای حضور در یورو ۲۰۱۶ در لیست بازیکنانش قرار نداد اما پس از کناره گیری او از مربیگری تیم ملی اسپانیا، جولن لوپتگی که در گذشته در رده های سنی جوانان سابقه مربیگری ایسکو را دارد برای بازی‌های ملی پیش رو از این هافبک ۲۴ ساله دعوت کرده است. ایسکو در مصاحبه با مارکا گفت:

همه ما دوست داریم لباس تیم ملی را بپوشیم، بسیار خوشحالم که به تیم ملی دعوت شده‌ام و این نشان از این دارد که مربی به من اعتماد دارد. این اعتماد مربی برای من بسیار با ارزش است، جولن به خوبی به توانایی‌های من آگاه است چرا که در تیم ملی زیر ۲۱ ساله‌های اسپانیا با او همکاری کرده ام. با توجه به اینکه در باشگاه کم فرصت بازی به دست می‌آورم، بازگشتم به تیم ملی باعث پیشرفت من خواهد شد. جولن می‌داند که اعتماد به نفس خوبی دارم و می‌توانم هدایت تیم را بر عهده بگیرم.

ایسکو تا به حال ۱۴ بار در ترکیب تیم ملی اسپانیا به میدان رفته است و در رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۱۶ تنها گل ملی‌اش را به ثمر رسانده است.

۱۸۹۹

مجله