ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی عصر امروز در مراسم یادواره ۳۵ نفر از شهدای شهر پول و شهدای مدافع حرم بخش کجور با اشاره به اینکه هر نقطه از کشور معطر به عطر شهداست و مردم نیز همواره قدردان و پیرو خط شهدا هستند، اظهار کرد: این نشان می‌دهد این جامعه وفادار به حق و حقیقت است و همه افتخار می‌کنیم که در محفل شهدا هستیم و این مرز جاودانگی ملت‌هاست.

وی با بیان اینکه انسانی که در راه خدا شهید می‌شود زنده است، افزود: شهید متصل به خدا، ماندگار و جاودان است و جامعه‌ای که شهیدپرور و دنباله‌رو جامعه بوده، تاریخ‌ساز است.

وزیر دادگستری بیان کرد: جامعه ایران به برکت خون شهدا تحول‌آفرین است و امنیت خود را حفظ کردیم و به انسانیت عزت و شرف داده‌ایم.

پورمحمدی تصریح کرد: قدرت و عزت کشورمان از برکت شهداست و به گفته مقام معظم رهبری «ما اگر مقتدر هستیم به یمن شهدا، ایثارگران، جانبازان و خانواده‌هایشان است» و در مذاکرات هسته‌ای به ثمره و اقتدار خون شهدا و ملت توانستیم با قدرت در مقابل گروه ۱+۵ بایستیم.

پورمحمدی با بیان اینکه ملت ایران همچنان مورد آماج حملات دشمنان است، خاطرنشان کرد: اخیراً یک تیم تروریستی در غرب کشور به هلاکت رسیدند و این امنیتی که امروز برای ما وجود دارد به دنیا پیام می‌دهد که ما ملت منسجم و متحد هستیم و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی هشیار هستند و از کشور دفاع می‌کنند.

وی گفت: دشمن سخت‌ترین تحریم‌ها را اعمال کرد اما تأثیری نداشت و وقتی دیدند فشارهای روانی و تحریم‌ها اثری نداشتند از روی ناچار تمکین کردند.

وزیر دادگستری با عنوان اینکه در سال ۹۱ واردات ما بر صادرات غیرنفتی اضافه شد و واردات حدود ۱۲ میلیارد دلار افزایش داشت، بیان کرد: به‌دلیل مقاومت و ایستادگی مردم ۴۲ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی و همچنین ۴۱ میلیارد دلار واردات داشتیم.

این مسؤول با اشاره به افزایش صادرات غیرنفتی در چهار ماه گذشته، گفت: جهش خوبی داشتیم و باید از سرمایه ملی خودمان دفاع کنیم.

انتهای پیام/۸۶۰۱۹/ت۴۰

http://fna.ir/8LQXJ2

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,