ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نماینده اردستان در مجلس:

۰۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۰:۳۶

طباطبایی نژاد

نماینده مردم شهرستان اردستان با بیان اینکه دولت حجیم شده و اصل ۴۴ و سیاست کوچک‌کردن دولت اجرا نشده است، گفت: به‌واسطه تحریم اقتصادی و رکود شدیدی که پیش آمده اکثر کارخانه‌ها تعطیل شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید صادق طباطبایی‌نژاد صبح امروز در مراسم سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در مسجد شهرک مدرس اردستان با بیان اینکه آباد کردن مساجد از وظایف بندگان صالح خدا است، اظهار داشت: امیدوارم تمام کسانی که توان پرداختن به این امر را دارند در ساخت مساجد کمک کنند.

وی تصریح کرد: درست است که ساخت مساجد از وظایف حکومت به‌شمار می‌رود ولی دولت به‌دنبال این است که خود مردم مساجد را بسازند و به‌صورت هیئت امنایی اداره شوند، یکی از مواردی که در کمیسیون فرهنگی مجلس هم مطرح شده خارج نشدن مسجد از دست مردم است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اعلام "مسجد ملجأ و پناه همه ما است"، خاطرنشان کرد: توسعه فرهنگ دینی از شاخصه‌های توجه ویژه به مساجد در جامعه اسلامی است که ما نیز باید در این زمینه گام‌های مثبتی برداریم.

طباطبایی‌نژاد در ادامه به وجود مشکل اشتغال جوانان اشاره کرد و افزود: به‌واسطه تحریم اقتصادی و رکود شدیدی که پیش آمده اکثر کارخانه‌ها تعطیل شده است و این یعنی بیکاری قشر جوان. 

وی با ابراز اینکه متأسفانه دولت حجیم شده و اصل ۴۴ و کوچک کردن دولت رخ نداده است، خاطرنشان کرد: به هر حال مشکل اشتغال مشکل اصلی ما به شمار می‌رود اما ما در حد شهرستان اردستان مشکل را قابل حل می‌دانیم.

نماینده اردستان در مجلس حل مشکل اشتغال را نیازمند یک عزم عمومی دانست و تأکید کرد: از ایده و طرح‌هایی که قابلیت اجرایی داشته و به اقتصاد و ایجاد اشتغال در شهرستان کمک کند حمایت می‌کنیم.

وی با تذکر اینکه مردم باید مدیریت اقتصادی را به دست گیرند و دولت وظیفه حمایتی خود را انجام دهد، تصریح کرد: دولت باید وضعیت جاری را سامان داده و طرح‌های عمرانی نیمه‌کاره را در اولویت قرار دهد.

طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه پتانسیل خوبی در شهرستان اردستان در زمینه صنعت مونتاژ وجود دارد، خاطرنشان کرد: باید فرهنگ کار ایجاد شود و در این زمینه ایده‌پردازی کنیم، همچنین باید گفت حمایت از سرمایه گذاران در اولویت کاری ما قرار دارد.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال174 روز قبل