ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حالا خبر می‌رسد که بنزی‌ها ویرایش تازه‌واردی از آن به اسم جی‌تی‌اس را نیز طراحی کرده‌اند، یک تیپ بسیار اسپرت‌شده و خشونت‌آمیز. کوپه‌ای که حتی طراحی بیرونی‌اش نیز چشم‌گیر و خاص است.

بنز AMG GT

بعد از معرفی ای‌.ام.جی جی‌تی به‌عنوان جانشین اس.ال.اس، جنجال بسیاری در محافل خودرویی ایجاد شد. خیلی‌ها بر این باور بودند که سوپراسپرت جدید مرسدس‌بنز نمی‌تواند موفقیت نمونه قبلی را تکرار کند. کمی که از فروش این خودرو گذشت، تازه ذات درخشان این خودرو خود را نشان داد.

به گزارش دنیای ماشین، تیر خلاص محبوبیت آن رونمایی از مدل اس‌و‌آر بود که به راستی مانند یک ابرخودرو رکوردزنی می‌کرد. ‌حالا خبر می‌رسد که بنزی‌ها ویرایش تازه‌واردی از آن به اسم جی‌تی‌اس را نیز طراحی کرده‌اند، یک تیپ بسیار اسپرت‌شده و خشونت‌آمیز. کوپه‌ای که حتی طراحی بیرونی‌اش نیز چشم‌گیر و خاص است.

تا پیش از این قوی‌ترین ویرایش این خودرو می‌توانست ۵۱۰ اسب‌بخار نیرو از دل آن پیشرانه ۴ لیتری هشت سیلندر Vشکل دو توربوی خود بیرون بکشد. حالا جی‌تی‌اس با توان باورنکردنی ۵۸۵ اسب‌بخار خبرساز شده است. شتاب صفر تا صد آن ۶/ ۳ ثانیه و سرعت نهایی‌اش ۳۲۰ کیلومتر در ساعت اعلام شده است.

 

پدال نیوز

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,