ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

با حضور اصحاب رسانه

۰۱ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۲:۴۵

حضور عباسعلی کدخدایی در خبرگزاری تسنیم

اولین نشست خبری سخنگوی جدید شورای نگهبان فردا و با حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، نشست خبری عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان فردا دوم مرداد در محل این نهاد برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، اولین نشست شورای نگهبان در دوره سی‌وششم روز چهارشنبه ۳۰ تیر به ریاست آیت‌‌الله احمد جنتی دبیر این نهاد برگزار شد که در این جلسه، آیت‌الله جنتی برای چندمین بار متوالی با رأی اکثریت اعضا، دبیر شورای نگهبان شد.

همچنین در این جلسه، عباسعلی کدخدایی عضو حقوقدان شورای نگهبان که سابقه سخنگویی این شورا را در کارنامه کاری‌اش دارد، با رأی اکثریت اعضای این نهاد به عنوان سخنگوی شورای نگهبان در این دوره انتخاب شد.

در این جلسه علیزاده نیز به عنوان قائم‌مقام شورای نگهبان انتخاب شد.

به گزارش تسنیم، جلسه علنی ۲۳ تیر مجلس شورای اسلامی به انتخاب ۳ عضو حقوقدان شورای نگهبان اختصاص داشت که در این جلسه، عباسعلی کدخدایی با ۲۰۳ رأی، محمدرضا علیزاده با ۱۷۸ رأی و سیدفضل‌الله موسوی با ۱۴۲ رأی از مجموع ۲۶۳ رأی به‌ عنوان حقوقدان شورای نگهبان انتخاب شدند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در اجرای اصل ۹۱ قانون اساسی و در احکامی جداگانه، عضویت آیت‌الله احمد جنتی، آیت‌الله  سیّد محمدرضا مدرسی‌یزدی و آیت‌الله مهدی شب‌زنده‌دار را برای یک دوره دیگر به عنوان فقهای شورای نگهبان قانون اساسی تمدید کردند.

انتهای پیام/

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال214 روز قبل