ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری بروجرد در گفت‌وگو با تسنیم:

۳۰ تیر ۱۳۹۵ – ۲۰:۰۹

انفجار مرگبار در مشهد سه کشته به جای گذاشت

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد گفت: انفجار مهیب در یک کارگاه مکانیکی در شهرستان بروجرد سه نفر را راهی بیمارستان کرد.

محمد غفاری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد اظهار داشت: انفجار مهیبی امروز در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه بعدازظهر در یک کارگاه مکانیکی واقع در کیلومتر دو جاده بروجرد خرم‌آباد سه تن را راهی بیمارستان کرده و خساراتی به بار آورد.

وی افزود: نیروهای امدادی هم‌زمان با سه دستگاه خودروی اطفای حریق به منطقه اعزام شدند و با حضور به‌موقع خود درصحنه مانع سرایت آتش و گستردگی آن شدند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد علت وقوع این انفجار را انباشت بیش‌ازحد کپسول‌های گاز در این واحد مکانیکی دانست و بیان کرد: علت وقوع این حادثه انفجار کپسول گاز و پس‌ازآن سرایت آتش به کپسول‌های انباشت شده در انبار بود که سبب گستردگی انفجار و آتش ناشی از آن و سرابت به سه واحد مجاور شد که خوشبختانه با حضور به‌موقع نیروهای آتش‌نشانی آتش کنترل‌شده و از گستردگی آن جلوگیری شد.

وی در خصوص آخرین جزئیات از وضعیت سه مصدوم حادثه‌دیده در این انفجار عنوان کرد: سه مصدوم این حادثه با سوختگی حدود ۴۰ درصد به بیمارستان برای درمان منتقل شدند.

انتهای پیام/

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال219 روز قبل