ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز:

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۲۳:۵۹

آتش سوزی گناوه

شامگاه امروز یک کارگاه یخ در بلوار جمهوری اسلامی اهواز (منطقه آخر آسفالت) دچار حادثه انفجار شد و نیروهای امدادی بلافاصله پس از تماس مردم در محل حادثه حضور یافتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، حادثه انفجار در یک کارخانه یخ در منطقه آخرآسفالت اهواز سبب انتقال برخی از مردم منطقه به بیمارستان شد.

امیر نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهارداشت: شامگاه امروز یک کارگاه یخ در بلوار جمهوری اسلامی اهواز (منطقه آخر آسفالت) دچار حادثه شد و نیروهای امدادی بلافاصله پس از تماس مردم در محل حادثه حضور یافتند.

وی افزود: این کارخانه یخ که در مخزن گاز آمونیاک آن در حدفاصل خیابان شریعتی اهواز و بلوار جمهوری رخ داده است سبب شده بود میزان زیادی از این گاز در فضا پخش شود.

مدیرعامل آتش نشانی اهواز با اشاره به حضور ۷خودروی امدادی در محل حادثه گفت: با توجه گاز منتشر شده در اثر نشت منبع آمونیاک انفجاری رخ داد که تعداد زیادی از قطعات این مخزن به بیرون از کارخانه یخ پرتاب شده بود.

نجفی بیان کرد: آتش نشانان با رعایت نکات ایمنی و دستورالعمل های خاص به منظور مواجهه با چنین حوادثی اقدام به اطفای حریق و اجرای عملیات امدادی کردند.

وی با اشاره به وضعیت هوا در اهواز نیز گفت: راکد بودن هوا و نبود باد سب شده بود این گاز در محیط بماند و تعدادی از مردم توسط نیروهای اورژانش اهواز به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش تسنیم با وجود بیش از ۲ ساعت همچنان در محل بوی آمونیاک به مشام می‌رسد و برخی نیروهای کارخانه مشغول جمع آوری قطعات پرتاب شده هستند.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال157 روز قبل