ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – در یکی از دیدار های هفته هشتم لالیگای اسپانیا، آبی و اناری پوشان کاتالونیا در حالی میزبان لاکرونیا هستند که پس از شکست ناباورانه هفته گذشته در مکان چهارم جدول قرار گرفته اند.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، لوئیز انریکه مارتینز، سرمربی آبی و اناری ها در خصوص این بازی گفت:

زمان بازگشت به لالیگاست. آن ها دو هفته فرصت داشتند تا برای دیدار با ما آماده شوند. دو بازی پایانی ما در نیوکمپ و در برابر لاکرونیا نشان می دهد که آن ها از آن دسته تیم هایی هستند که می توانند ما را غافلگیر کنند و برایمان دردسرساز شوند. برای پیروزی باید با تمرکز و آمادگی کامل در زمین بازی حاضر شویم. شرایط برای این بازی متفاوت است. هنوز در خصوص ترکیب تیمم تصمیم نگرفته ام اما برای مدت طولانی تیم ما به چند قسمت تقسیم شده بود. بازی های ملی برای ما خبرهای خوبی در پی نداشت. روبرتو مصدوم است و سوارز، اومتیتی و آلبا به تازگی از بند مصدومیت رها شده اند.

لوچو انریکه افزود:

مصدومیت روبرتو یعنی فرصت بازی برای اکلیس ویدال؛ اما هیچ چیز مشخص نیست. همه بازیکنان به یک اندازه شانس بازی دارند. سوارز برای بازی آماده است و مسی هم مشکلی برای حضور در این بازی ندارد. این خبر لذت بخشی برای بارسا و هوادارانش است. بازی پرفشاری در پیش داریم و برای پیروزی نیازمند کمک و حمایت هوادارانیم. باید حداکثر امتیازات را کسب کنیم تا جایگاهمان در جدول بهتر و بهتر شود. برای همین است که فردا به جز بازی به هیچ چیزی نمی اندیشیم. همه بازیکنان آماده حضور در این بازی هستند. مسی و اومتیتی خوب تمرین کرده اند و فردا خواهیم دید که چه پیش خواهد آمد.

۱۳۱۳

مجله