ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، متن بیانیه انجمن روزنامه نگاران مسلمان به این شرح است:

طی هفته‌های اخیر حجم فشارهای حقوقی دولت بر رسانه‌های منتقد ‌آهنگ تندتری به خود گرفته و تعداد زیادی از رسانه‌ها عمدتاً به بهانه‌های جناحی و سیاسی هدف شکایت، تعقیب، محدودیت و به تبع آن توقیف قرار گرفته‌اند.

اعمال فشار دولت تا جایی است که حتی گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی کوچک هم بی‌نصیب نمانده و به بهانه‌های مختلف از ادمین‌های آنان نیز طرح شکایت شده است.

این در حالی است که حمایت از نقد و انتقاد سازنده از شعارهای اساسی دولت تدبیر و امید بوده و متولیان امر صراحتاً اعلام داشته بودند که از طرح دیدگاه‌های نخبگان در حوزه عملکرد دولت استقبال می‌کنند.

از آنجا که در حال حاضر نماینده مدیران و مسؤولان مطبوعات کشور همزمان نمایندگی دولت در معاونت مطبوعاتی کشور را بر عهده دارد و نمی‌تواند حمایت لازم از رسانه‌های بخش غیردولتی را در برابر دولت انجام دهد، انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان بنا به رسالت ذاتی خود در حمایت از اصحاب رسانه، آمادگی خود را برای ارائه مشاوره‌های حقوقی توسط حقوقدانان برجسته کشور جهت آن دسته از فعالان و مسؤولان رسانه‌ای به دلیل انتقاد در معرض شکایت دولت قرار گرفته‌اند، اعلام می‌دارد.

همکاران رسانه‌ای برای دریافت مشاوره‌های حقوقی می‌توانند با دفتر انجمن به شماره ۷۷۶۴۳۹۳۴-۰۲۱ تماس بگیرند تا مقدمات برپایی مشاوره حقوقی آنان فراهم شود.

انتهای پیام/

 

http://fna.ir/U8EJIL

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,