ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

انتقام خونین به خاطر یک زن

مرد معتادی که به خاطر خصومت قبلی وانتقام کینه جویانه، برسرراه پسر جوانی کمین کرده و درجریان حمله‌ای هولناک وی رابا ضربات چاقو کشته بود صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

به گزارش  ایران ، شامگاه ۲۹ اردیبهشت سال گذشته پسر جوان وقتی متوجه مزاحمت‌های مرد معتاد برای زن همسایه شد با این مرد به مشاجره پرداخت وپس ازنزاع او را از محل راند.اما موضوع به همین جا ختم نشد. چراکه مرد معتاد با همدستی برادرش روزبعد در محل زندگی پسر جوان در اتوبان شهید محلاتی کمین کردند و در صدد مرگ پسر ۲۹ ساله درآمدند.سرانجام «علی» که جوشکاربود، آن شب هنگام برگشت از محل کارش به خانه مورد حمله قرار گرفت وبا ضربات چاقوی «ناصر» کشته شد.

این درحالی بود که زن همسایه در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: ناصر-متهم- چند وقتی بود که مزاحمم می‌شد و علی برای دفاع از من این مرد معتاد را از مقابل در خانه‌مان راند اما متأسفانه قربانی کینه توزی او شد.

روز گذشته متهم به قتل که اززندان به دادگاه منتقل شده بود در جریان محاکمه‌اش اتهام قتل را پذیرفت و اولیای دم نیز از قضات دادگاه برای او تقاضای قصاص کردند.اما با توجه به نواقصی که در پرونده وجود داشت قضات دستوررفع این نواقص راصادرکردند وقرارشد بزودی حکم دادگاه صادرشود.

در پایان محاکمه خبرنگار گروه حوادث «ایران» با متهم به قتل به گفت‌و‌گو پرداخت:

    چند سال داری؟
۳۲ سال
    سابقه کیفری داری؟
بله
    چند فقره؟
۴ فقره
    چرا علی را کشتی؟
او در موضوعی که به او ربطی نداشت دخالت کرد.
    چگونه اورا کشتی؟
من قصد کشتن علی را نداشتم فقط می‌خواستم به او گوشمالی دهم که این اتفاق افتاد.
    ضربه چاقو را چه کسی به علی زد؟
من زدم.
    چگونه به او ضربه زدی؟
از پشت به اوحمله کردم اما اصلاً فکر نمی‌کردم او بمیرد.
    الان چه احساسی داری؟
بشدت پشیمان هستم ودرخواست عفو وبخشش دارم.
    چند وقته معتادی؟
خیلی وقته اما الان ترک کردم.
    چه نوع موادی مصرف می‌کردی؟
شیشه و هروئین.
    وحرف آخرت؟
هیچی بی‌دلیل جان یک جوان راگرفتم وخودم وخانواده‌ام رانیزبه خاک سیاه نشاندم. لعنت به اعتیاد. باورکنید خیلی پشیمانم که ناخواسته دستم به خون آلوده شد. امیدوارم خدا وخانواده مقتول مراببخشند!

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,