ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  سمیر هندانوویچ و دی‌آمبروسیو پس از شکست ۲-۰ مقابل کیه‌وو از باشگاه انتقاد کردند.

به گزارش وبسایت نود، پس از جدایی روبرتو مانچینی از اینتر میلان، در دومین دیداری که فرانک دی‌بوئر مربی جدید نراتزوری، روی نیمکت اینتر می‌نشست، نتیجه‌ای عجیب رقم خورد و اینتر از رغیب خود با حساب ۲-۰ شکست خورد. پس از این دیدار طاقت برخی ستارگان اینتر به سر رسید و هندانوویچ در مصاحبه با مدیاست اعلام کرد:

مسائل زیادی وجود دارد که باعث عصبانیت من شده اند اما اینجا جای مناسبی برای طرح این مسائل نیست. ما در شرایط مناسب بدنی قرار نداریم چراکه در تمارین پیش فصل فقط نیمی از ترکیب تیممان را در اختیار داشتیم و این مشکل ربطی به مربی ندارد، مسئولین برنامه ریزی باشگاه باید در این مورد پاسخگو باشند. برنامه‌های مناسبی برای اردوهای پیش فصل باشگاه برنامه ریزی نشد و ما نتوانستیم به شرایط بدنی دلخواهمان برسیم.

همچنین مدافع اینتر، دی آمبروسیو با انتقادی شدیدتر از هم تیمی خود، در مصاحبه با اسکای اسپورتس ایتالیا اعلام کرد:

درست است که کیه‌وو از نظر شرایط بدنی بسیار آماده‌تر از ما بود، اما مسئله اصلی نحوه آماده سازی آن‌هاست. باید از نظر روحی روانی همانند یوونتوس آماده شویم، در حالیکه آن‌ها فصل گذشته را بسیار بد شروع کردند، با این حال پس از دوره ریکاوری مناسبی که داشتند توانستند بار دیگر قهرمان سری‌آ شوند. هواداران اینتر باید بدانند اگر این شرایط ادامه داشته باشد دیگر هیچ وقت توانایی قهرمانی ۳گانه را نخواهیم داشت، چراکه علاوه بر نداشتن برنامه ریزی مناسب، حتی استعدادهای جوان مناسبی هم در اختیار نداریم. باید با هم متحد شویم و با تمارین سخت به روزهای خوب گذشته اینتر بازگردیم.

اینتر میلان بعد از قطع همکاری با روبرتو مانچینی، مربی سابق آژاکس، فرانک دی بوئر را به خدمت گرفت ولی این مربی هلندی نیز پس از دو دیداری که روی نیمکت نراتزوری نشسته است، هنوز نتوانسته است نتایج خوبی کسب کند.

۱۸۹۹

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,