ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سیدجواد هاشمی بازیگر کشورمان با انتشار نامه‌ای به عدم حضور جواد نکونام در بازی روز گذشته مقابل ستارگان لالیگا واکنش نشان داد.هاشمی در این بیانیه نوشته است:

 

به نام حق

جناب آقای جواد نکونام به خودتان بد کردید…

نه از آن بابت که مصاحبه کردید و بدون  تحقیق ۱۵ سال سابقه تیم هنرمندان را زیر سؤال بردید و نه به دلیل پراندن اسپانسرها و بدهکاری مجدد باشگاه حسین یاریار را راهی بیمارستان کردید بلکه به خااطر تحقیر خودتان از طرف ستاره‌های لالیگا ناراحتم، آنجا که مترجم حرف‌هایشان را برایم ترجمه می‌کرد کی هست این آقا؟!

چی بود اسمش؟ نکو چی چی؟!

این آقا اگر در کشور شما اسطوره است در کشور ما هیچکس نمی‌شناسدش!

آهان همون ایرانیه که توی تیم دسته پایین و ؟؟ جدولی ما بازی می‌کرد؟

و اشاره‌های زشتی که با دست و چهره تحویل‌تان دادند مرا به عنوان یک ایرانی که همیشه به شما احترام می‌گذاشت خردو خمیر کرد، بنده شما را خیلی پیگیری نمی‌کنم اما شنیدم که بعد از جام جهانی رفتارتان گروهی از مردم را آزرده کرده است و از محبوبیت‌تان کاسته، حسین یاریار اشتباهی شما را انتخاب کرد و دیر فهمید، آنجا که شما به تک تک بازیکنان برای نیامدن تلفن زدید،‌چه کسانی که نیامدند!! نه علی کریمی، نه خداداد عزیزی، نه کریم باقری و … که همه از شما محبوب‌ترند، جایتان در رختکن ایران خالی بود که دوستانتان که نامشان را ذکر نمی‌کنم از کار ناپسندتان با عنوان خاله زنکی یاد می‌کردند!

آقای نکونام عزیز با نام نکو آمدید، دوباره تلاش کنید تا نکونام بمانید، شاید چند بار عذرخواهی قدری از اسم‌تان را به جسمتان بازگرداند.

برادر کوچکتان

سیدجواد هاشمی

 

نامه نیوز

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,