ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

انتخاب هشت عضو هیأت رئیسه دائم فراکسیون امید

اخبارسیاسی,خبرهای سیاسی,فراکسیون امید

جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید عصر امروز با حضور 80 نفر از اعضای این فراکسیون برگزار شد و اعضای هیأت رئیسه دائم این فراکسیون در این جلسه انتخاب شدند.

محمد علی وکیلی با اعلام این خبر به ایسنا گفت:‌ در جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید که عصر امروز در مجلس برگزار شد ابتدا گزارش عملکرد هیأت رئیسه موقت فراکسیون امید ارائه شد، شورای مرکزی فراکسیون موظف به ارائه برنامه یکساله شد و در نهایت هیأت رئیسه دائم فراکسیون انتخاب شدند.

وی افزود:‌ در  این جلسه محمدرضا عارف با اجماع اعضای فراکسیون به عنوان رئیس فراکسیون امید انتخاب شد و به ترتیب عبدالکریم حسین زاده ، فاطمه سعیدی، محمدرضا تابش، مسعود پزشکیان، بهرام پارسایی، محمد فیضی،‌ مصطفی کواکبیان و محمود صادقی به عنوان اعضای هیأت رئیسه دائم فراکسیون انتخاب شدند.

به گفته وکیلی، ارکان هیأت رئیسه دائم فراکسیون امید در اولین جلسه هیأت رئیسه فراکسیون انتخاب خواهند شد.

وی هم‌چنین یادآور شد: از بین اعضای هیأت رئیسه موقت فراکسیون امید من به خاطر حضورم در هیأت رئیسه مجلس، آقای تاجگردون به خاطر مشغله‌شان در ریاست کمیسیون برنامه و بودجه و آقای حضرتی در انتخابات هیأت رئیسه دائم فراکسیون حضور پیدا نکردیم.

به گزارش ایسنا، مازنی، تاجگردون،‌ تابش، حضرتی،‌ صادقی، کواکبیان و وکیلی و نوبخت در 28 اردیبهشت ماه به عنوان اعضای هیأت رئیسه موقت فراکسیون امید انتخاب شده بودند.

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,