ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

معاون وزیر کشور در اردبیل:

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۴:۵۰

هوشنگ خندان دل

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در صدد هستیم انتخاب شهردار را در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر به مردم محول کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، هوشنگ خندان‌دل ظهر امروز در حاشیه جلسه با شهرداران در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی دولت در عرصه کنونی برگزاری انتخابات شهرداری‌ها در کشور است که در صدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر شهرداری با انتخاب مردم باشد که این امر می‌تواند بسیار مثمر به ثمر باشد.

وی با اشاره به اینکه انتخاب شهردار توسط مردم می‌تواند بسیار گام محکمی در توسعه و عمران و نیز آبادانی شهر باشد، افزود: مهمترین پشتوانه شهردار و شورای شهر مردم هستند و باید اعضای شورای شهر و شهرداری در تمام فعالیت‌های خود این ملاک را مبنای کار خود قرار دهند.

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور تصریح کرد: در حال‌حاضر ورود نیروهای جدید به شهرداری‌ها نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته است و این نیروها بین ۳ تا ۵ برابر شده که شهرداری‌ها باید از این امر جلوگیری به عمل آورند.

خندان‌دل با بیان اینکه سهم عوارض نوسازی شهرداری‌ها هم‌اکنون ۲ تا ۳ درصد است، گفت: باید با برنامه‌ریزی‌های انجام شده این درآمد از عوارض نوسازی‌ها افزایش یابد تا شهرداران نیز بتوانند گام محکمی در توسعه و آبادانی شهرها بردارند.

وی اظهار کرد: از دیگر ملاک‌های درآمد شهرداران درآمد مالیاتی است که این امر نیز در حال‌حاضر بسیار کم بوده و باید به یک سوم افزایش یابد که شهرداران باید در این زمینه برنامه‌ریزی اساسی داشته باشند.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال190 روز قبل