ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مهدی تاج امشب بین دو نیمه سوپرجام مسابقات فوتبال ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ این دیدار باید از سال‌های قبل انجام می‌شد.

وی افزود:‌ باید کارهایی را انجام می‌دادیم که در بسیاری از آنها از جمله برگزاری دیدارهای تیم‌های سایپا، پیکان و… در زمین اختصاصی خودشان، برگزاری منظم مسابقات جام حذفی و… موفق بوده‌ایم و یکی از این برنامه‌ها برگزاری مسابقه سوپرجام بود که دوباره این مسابقه برگزار شد.

رئیس فدراسیون فوتبال عنوان کرد: دو تیم خوب شهرستانی در این مسابقه دیدار می‌کنند که این دیدار باعث اعتبار لیگ و پویایی آن می‌شود و به دلیل اینکه اولین بار است این مسابقه برگزار می‌شود اما ممکن است با کاستی‌هایی همراه باشد.

وی با اشاره به طرح تکراری کاپ سوپرجام با پاپ لیگ برتر تأکید کرد: کاپ خیلی مهم نیست و برگزاری این دیدار مهم است که چندین سال تلاش کرده‌ایم تا بهترین وضعیت را داشته باشیم.

تاج درباره برگزاری مراسم اهدای جام نیز تصریح کرد: مراسم‌های زیادی را در سطح دنیا دیده‌ایم و خوشبختانه اکنون به استانداردها نزدیک شده‌ایم؛ مراسم اهدای جام نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است.

وی درباره نوع کاپ نیز بیان کرد:‌ من خودم جام را ندیدم، چراکه در سازمان لیگ حضور ندارم، اما مهم برگزاری این دیدار است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره سهمیه ایران در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا نیز خاطرنشان کرد: تا الان سهمیه ما 3+1 است، اما با توجه به نتایج ضعیف امکان تغییر آن وجود دارد که در بدترین حالت 2+2 خواهد شد؛ این یعنی هر 4 نماینده ما در آسیا حضور خواهند داشت.

تاج با اشاره به انتخابات هیأت فوتبال استان اصفهان نیز گفت: مدیرکل ورزش این استان پیشنهاد داده است که مجدداً ثبت‌نام انجام می‌شود که برای این ادعای خود ادله‌ای نیز دارند اما این موضوع باید بررسی شود.

وی افزود: بسیاری از مدیران در فدراسیون فوتبال انتخاب و تغییر داده‌ایم، اما معتقدم این حرکت باید آهسته صورت گیرد که این به نفع فوتبال است؛ چند تغییر داشته‌ایم و مابقی آنها را نیز مدیریت خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره نگرانی‌ حق پخش تلویزیونی تأکید کرد: این موضوع به زودی حل خواهد شد و به خوبی هم حل می‌شود؛ صداوسیما در این زمینه همکاری خوبی داشته است.

تاج در پایان به شرایط نقش جهان اشاره کرد و متذکر شد: اختلاف‌نظر بین استانداری و شرکت تجهیز درباره صندلی‌های طبقه دوم وجود دارد، اما اصرار داریم که این ورزشگاه را هرچه زودتر افتتاح کنیم.

انتهای پیام/63077/ذ30

http://fna.ir/LSHDL9

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,