ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

طبق شایعات اپل در حال کار بر روی نسخه پرو از آیفون است تا در کنار نسخه معمولی و نسخه پلاس عرضه شود. اما به ادعای افشاکننده مشهور توییتری Evan Blass امسال خبری از نسخه پرو نخواهد بود.

امسال خبری از آیفون 7 پرو نخواهد بود

همان‌طور که می‌دانید اپل یک نسخه از آی‌پد را با نام پرو عرضه کرده که دارای مشخصات سخت‌افزاری بهتر، کانکتور هوشمند و امکانات نرم‌افزاری بیشتر است. طبق شایعات آیفون ۷ نیز قرار بود در نسخه پرو با کانکتور هوشمند و همچنین دوربین دوگانه برای زوم اپتیکال بدون کاهش کیفیت استفاده کند اما Evan Blass اعتقاد دارد این گوشی امسال به بازار نخواهد آمد.

امسال خبری از آیفون 7 پرو نخواهد بود

به اعتقاد evleaks@ آیفون امسال در دو نسخه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس با نام‌های رمز Sonora و Dos Palos عرضه خواهد شد و خبری از نسخه سوم نیست. تصاویری که اخیراً منتسب به آیفون ۷ پرو درز کرده‌اند هم دارای اشکالاتی در ظاهر هستند که جعلی بودن آن‌ها را ثابت می‌کند. از جمله این اشکالات می‌توان به حضور لوگوی S اشاره کرد که تنها در آیفون‌های سری S حضور دارد. همچنین اگر به تصاویر دقت کنید سازنده آن‌ها دو گوشی پلاس و پرو را طوری چیده است که تصور کنید نسخه پرو صفحه‌نمایش بزرگتری دارد.

امسال خبری از آیفون 7 پرو نخواهد بود

به هر حال بیشتر منابع اعتقاد دارند تغییرات گسترده در آیفون از جمله دوربین دوگانه، صفحه‌نمایش OLED و طراحی جدید را در آیفون سال آینده یعنی ۲۰۱۷ شاهد خواهیم بود و شاید اپل نام آیفون ۷ را نیز برای سال آینده نگه دارد.

منبع: فارنت

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,