ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – حاتم بن عرفا با عملکرد اخیرش نگاه مثبت اونای امری را به خود جلب کرده است اما سرمربی پاریسن ژرمن می گوید که خسه رودریگز هنوز آماده نیست و باید برای حضور در تیم صبر کند. خسه ۲۳ ساله در تابستان گذشته با ۲۵ میلیون یورو از رئال مادرید به پی اس جی پیوست اما در پایتخت فرانسه شروع درخشانی نداشته و در این فصل فقط سه بازی داشته که آخرین حضورش تقریبا یک ماه پیش بود.

به گزارش وبسایت نود، امری ماه گذشته گفت که خسه هنوز از نظر بدنی سرحال نیست و  آمادگی لازم برای حضور در ترکیب پاریسن ژرمن را ندارد. امری هم حاضر نشد که ریسک حضور این بازیکن در مقابل نانسی را به جان بخرد و حضور بازیکنان دیگر در بازیهای ملی هم جا را برای خسه باز نکرد.امری در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

خسه دو هفته به خوبی تمرین کرده است اما باید از نظر بدنی آماده تر شود و منتظر فرصتش بماند.

حاتم بن عرفا اما به احتمال فراوان برای اولین بار در یک ماه اخیر و پس از بازی با سن اتین در ترکیب اصلی پاریسن ژرمن قرار می گیرد. امری در مورد او گفت :

بن عراف خوب کار کرده و از عملکردش راضی هستم. منتظرم تا در همه بازیها عملکرد خوبی داشته باشد.

امری همچنین امیدوار است که کاوانی، سیلوا، دی ماریا و مارکینیوش پس از حضور در بازیهای ملی آماده بازی امشب باشند. وی گفت :

دیروز عصر تمرین کردیم. بازیکنان آماده بودند. اگر همه چیز خوب پیش برود آنها آماده بازی فردا خواهند بود.باید دید بازیکنان پس از وقفه بازیهای ملی چطور هستند. کاوانی سه شنبه گذشته بازی کرد و در تمرینات آماده بود. آگوستین خوب تمرین کرد و در رده زیر ۲۱ سال دو گل به ثمر رساند و می تواند پس از عملکرد خوبش در بازیهای ملی به میدان برود.

امری در ادامه گفت که نگران بی ثباتی پی اس جی نیست:

به نانسی احترام می گذاریم اما در خانه شان حریف ساده ای نیستند. با جدیت بازی خواهند کرد. بازیکنان  ما به حضور در چنین بازیهایی عادت دارند. در مقابل لوریان در چمن مصنوعی بازی کردیم. فکر نمی کنم که این مسئله برای ما توجیه باشد.ما به بردن نیاز داریم. باید در همه تورنمنت ها خوب کار کنیم و رتبه مان را در لیگ بهتر کنیم. نسبت به اهدافی که داریم خوشبین هستیم.

۱۱۴۰

مجله