ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، حجت‌الاسلام سید حسن العماد در مراسم روایت پروانگی ۳ که امشب در مسجد امام حسن عسگری(ع) شهر قزوین برگزار شد، با بیان اینکه یهود و صهیونیست‌های امروزی هیچ‌گاه از ما با این طرز رفتار راضی نمی‌شوند، اظهار داشت: امیرالمؤمنین(ع) می‌فرماید اگر شما بخوابید و بیدار نباشید، دشمن همیشه بیدار است و برای شما نقشه می‌کشد.

وی افزود: دفاع مقدس و نگاه عمیق به این دفاع ما را به این نتیجه می‌رساند که بیداری شهدا و امام شهدا یمن، لبنان، بحرین، عراق، سوریه و تمام کشورهای اسلامی و عربی را بیدار کرده است گرچه دشمن نمی‌خواست این بیداری صورت گیرد.

رئیس حزب المستقبل‌العداله (از احزاب مقاومت اسلامی یمن) تصریح کرد: دشمن در اول انقلاب اسلامی فهمیده بود که اگر یک شخصی به نام امام خمینی(ره) برنامه خود را اجرا کند، دیگر مرز انقلاب اسلامی ایران نیست و همه جهان را در برمی‌گیرد.

سیدحسن العماد با بیان اینکه دشمن صدها سال سعی می‌کرد که کشورهای اسلامی بیدار نشوند، ستمگر دست‌نشانده آن‌ها این کشورها را اداره کند و حکومت‌های اسلامی زانو بزنند، خاطرنشان کرد: آن روزها که امام(ره) فریاد می‌زد تنها یک قطب در عالم اسلام بود و هیچ کشوری نه تنها حکومت اسلامی نداشت بلکه حکومت‌های وابسته به ستمگران آن‌ها را اداره می‌کرد.

وی گفت: هدف دشمن در روزهای اوایل انقلاب ایران این بود که همه در کشورهای عربی اسلام را فراموش کنند و از اسلام، حکومت اسلامی و اهل‌بیت(ع) خبری نداشته باشند که به این هدف نرسیدند و انقلاب ایران منجر به بیداری اسلامی در کشورهای عربی شد.

رئیس حزب المستقبل‌العداله ادامه داد: من به برکت انقلاب اسلامی ایران و شهدای آن، امروز اینجا ایستاده‌ام و شما که نسل اندر نسل شیعه بوده‌اید، همیشه در نور هستید و قدر آن را نمی‌دانید اما ما تاریکی و نور را دیده‌ایم و قدر نوری همچون حکومت اسلامی، امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای را بیشتر از شما می‌دانیم.

سیدحسن العماد تشریح کرد: دشمن دوست دارد مردم ایران نمونه نباشند و می‌خواهد به اسلام خدشه وارد کند که باید واقعاً مراقب بود و شاید یک حرکت ناپسند جوان ایرانی، موجب عقب‌نشینی ده‌ها و صدها نفر از اسلام و تشیع و اهل‌بیت(ع) شود.

وی مطرح کرد: چیزی که دشمن نتوانسته است به آن خدشه وارد کند، شهدا، امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای است، ما در یمن به برکت کلام این بزرگواران فعالیت می‌کنیم و همانطور که ایرانی‌ها از اندیشه امیرالمؤمنین(ع) بیشتر از عرب‌ها استفاده کردند، هم‌اکنون هم عرب‌ها از منویات امام خامنه‌ای بیشتر از شما استفاده می‌کنند.

رئیس حزب المستقبل‌العداله اذعان کرد: گناه یمنی‌ها این است که برخی از آن‌ها کلام و تفکرات امام راحل و رهبری انقلاب را استفاده نمی‌کنند که موجب خسران و زیان می‌شود.

سیدحسن العماد یادآور شد: در دفاع مقدس همه دنیا بر علیه ایران می‌جنگیدند و امروز هم همه دنیا بر علیه یمن می‌جنگند که آزادی و زنده بودن ایران منجر به بیداری یمن می‌شود و اگر یمن بیدار شود، تمام کشورهای عربی بیدار می‌شوند.

وی بیان کرد: اگر دشمن در این جنگ شکست بخورد، تاریخ منطقه عوض شده و شکست می‌خورد و حرف امام خامنه‌ای که فرمودند، «بینی آن‌ها به خاک مالیده می‌شود»، محقق می‌شود.

رئیس حزب المستقبل‌العداله با اشاره به این نکته که کربلای این سال‌ها یمن است و دشمن می‌داند که پیروزی یمن منجر به نابودی آمریکا، اسراییل و انگلیس می‌شود، عنوان کرد: تفکرات امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای به ما آموخته است که امروز روی پای خود بایستیم و پیروز شویم و نباید امام خامنه‌ای را فراموش کنیم.

سیدحسن العماد افزود: رساندن فریاد مظلومیت یمن به گوش تمام جهانیان کمک جوان‌های ایرانی است و باید از بزرگ‌ترین سلاح جنگی امروز که رسانه است استفاده کرد و حقایق شخصیت‌های امام، شهدا و رهبری را به سراسر جهان رساند.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) سبب وجود و امام خامنه‌ای موجب بقای این انقلاب است، تصریح کرد: جوان ایرانی که می‌گوید می‌خواهم به خارج بروم، باید به یمن آمده و وضع این کشور را ببیند تا قدر کشور ایران و رهبری آن را بیش از پیش بداند.

رئیس حزب المستقبل‌العداله خاطرنشان کرد: دشمن شیعه‌ای می‌خواهد که شب و روز ابوبکر و عمر را لعنت کند و بین شیعه و سنی اختلاف بیندازد و اندیشه امام راحل را نداشته باشد که در این زمینه تلاش می‌کند و نمی‌خواهد آینده‌ای بسازیم که زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) باشد.

انتهای پیام/۷۷۰۲۷/ج۴۰/

http://fna.ir/OIU3B2

منبع : farsnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,