ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

اقدام بحث‌برانگیز بردیف؛سرمربی آزمون هدایت روسیه را بر عهده می‌گیرد؟

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی روستوف به باشگاه برنامه نداده است
اقدام بحث‌برانگیز بردیف؛سرمربی آزمون هدایت روسیه را بر عهده می‌گیرد؟

سرمربی روستوف با ارائه ندادن برنامه‌ای برای لیگ قهرمانان اروپا به شایعات جدایی‌‌اش از این تیم و هدایت تیم‌ملی روسیه دامن زد.

به گزارش فارس، تیم فوتبال روستوف که فصل گذشته به همراه آزمون و عزت اللهی و با هدایت قربان بردیف نایب قهرمان لیگ روسیه شد این روزها در رادار رسانه‌های روسیه قرار دارد زیرا بردیف گزینه اول هدایت تیم‌ملی روسیه است.

در جدیدترین خبر سایت ورزش روسیه خبر داد: قربان بردیف که روز گذشته مدال افتخار «خدمت به منطقه روستوف» را از سوی فرماندار این منطقه گرفته است هنوز هیچ برنامه‌ای را برای آمادگی بازی پیش رو خود مقابل اندرلخت در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا ارائه نداده است و این اقدام او نشان می‌دهد که باشگاه هنوز موفق نشده است تا با او تمدید کند و احتمال جدایی‌اش قوت گرفته است تا هدایت تیم‌ملی روسیه را برعهده بگیرد.

این سایت روسی در ادامه نوشت: باشگاه روستوف اخیرا موفق شد قرارداد دمیتری و ناواس دو بازیکن خود را تمدید کند ولی هنوز هیچ خبری از مذاکره برای تمدید قرارداد بردیف نیست. پیش از این بردیف با ایوان ساویدی یکی از مدیران اجرایی با نفوذ باشگاه مشکل داشت.

 

 

 تکمیلی/

 

پس از شایعات جدایی سرمربی آزمون و عزت اللهی
رئیس باشگاه روستوف:بردیف از تیم جدا نشده است/پرونده او در دست بررسی است

به گزارش فارس، پس از آنکه نام قربان بردیف سرمربی روستوف در لیست یوفا برای دیدار مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپا مقابل اندرلخت نبود، شایعات جدایی این سرمربی ترکمنستانی از تیم روستوف قوت گرفت.

در این راستا لحظاتی پیش آلکساندر گربنچیکوف رئیس باشگاه روستوف درباره احتمال جدایی بردیف در مصاحبه با خبرگزاری ورزش روسیه اظهار داشت: نمی‌توانم بگویم بردیف از تیم جدا شده است زیرا او تاکنون در باشگاه است. آینده بردیف در حال بررسی است و نمی‌توانم بگویم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

پیش از رسانه‌های روسیه احتمال جدایی بردیف از این تیم را پس از دریافت مدال افتخار خدمت به منطقه روستوف مطرح کرده بودند. بنا بر گزارش رسانه‌های این کشور بردیف با باشگاه مشکل مالی دارد و هنوز این مشکلات حل نشده است.

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,