ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم:

۳۱ تیر ۱۳۹۵ – ۱۲:۱۶

عیسی قاسم

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در بیانیه‌ای اعلام کرد: حصر مردم بی‌گناه در زندان‌های مخوف و سلب تابعیت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم مصداق بارز دیکتاتوری آشکار و تروریسم رژیم آل‌خلیفه است که لازم است عقلای عالَم و مجامع بین‌المللی با آن مقابله کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، درپی اعلام حکم دادگاه بحرین علیه شیخ عیسی قاسم، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اطلاعیه‌ای صادر کرده که به‌شرح زیر است: در عصر حاضر احترام به آزادی‌های سیاسی و اجتماعی تقریباً در همه کشورهای جهان به‌استثنای چند کشور که از رژیمی مستبد رنج می‌برند، به اصلی مسلم و حقی انکارناپذیر مبدل شده است.

در ادامه این پیام آمده است: تا آنجایی که در همه کشورهای دموکراتیک علاوه بر تأمین حقوق اکثریت، برای اقلیت‌های دینی نیز جایگاهی در قانون‌گذاری و آزادی‌های سیاسی و مذهبی قائل شده‌اند، این حق نه‌تنها با تمام حقوق و مقررات بین المللی مطابق است بلکه با تمامی معیارهای انسانی و اجتماعی سازگاری دارد.

با وجود این، رژیم آل خلیفه در بحرین به‌خلاف همه موازین انسانی و بین المللی، آزادی‌های اکثریت آن کشور را با بدترین رفتارها و اقدامات سرکوب می‌کند و توسط حقوق بشر دوگانه و یک بام و دو هوای آمریکا و مستکبران عالم و نظام‌های سیاسی مرتجع منطقه حمایت می‌شود.

همچنین در این بیانیه تصریح شده است: سرکوب مطالبات حقوق قانونی و مشروع اکثریت، حصر مردم بی‌گناه در زندانهای مخوف، سلب تابعیت روحانی برجسته و رهبر معنوی اکثریت مردم بحرین آیت الله شیخ عیسی قاسم، انحلال جمعیت الوفاق و صدها اقدامات ضدانسانی دیگر، مصداق بارز دیکتاتوری آشکار و تروریسم دولتی است که لازم است عقلای  عالَم و مجامع بین المللی با آن مقابله کنند.

در پایان این بیانیه تأکید شده است: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، ضمن محکومیت شدید اقدامات غلط و غیرانسانی رژیم آل خلیفه، از شخصیت‌های علمی، مذهبی، سیاسی و مجامع بین المللی می‌خواهد، در مقابل این عده قلیل مستبد واکنش عملی نشان داده و با طرحی مناسب مردم مظلوم بحرین را برای به دست آوردن حقوق اساسی خود یاری دهند.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال184 روز قبل