ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، آیت‌الله‌العظمی صافی گلپایگانی در دیدار با تولیت آستان قدس رضوی در جوار مضجع نورانی حضرت رضا (ع) گفت: اقدامات اخیر آستان قدس رضوی باعث افتخار همه شیعیان است و همه باید این مجموعه را در راستای ارائه خدمت به زائران و مجاوران حضرت رضا (ع) همراهی کنند.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی در آستان قدس رضوی، افزود: امیدواریم این خدمات و توفیقات مورد رضایت حضرت رضا (ع) واقع شود و مردم بیش‌ازپیش از آن‌ها بهره‌مند شوند.

این مرجع عظام تقلید و استاد برجسته دروس خارج حوزه علمیه قم، در بخش دیگری از سخنانش، آستان قدس رضوی را به‌عنوان مرکز اسلام و دین یاد و عنوان کرد: باید کارهایی انجام شود که این مرکزیت برای همگان جلوه‌گر باشد.

در این دیدار همچنین تولیت آستان قدس رضوی به برنامه‌های جدید آستان قدس رضوی متناسب با منشور هفت‌گانه مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: به دنبال این هستیم که زیارت حضرت رضا (ع) را برای زائران دارای وضعیت متوسط به پایین از نظر اقتصادی تسهیل کنیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم رئیسی بر ضرورت ارتقای فرهنگ میزبانی از زائران حضرت رضا (ع) تأکید و اظهار کرد: در این راستا اقداماتی با محوریت آستان قدس رضوی و با توجه به تجمیع ظرفیت‌های همه نهادها صورت گرفته است.

وی افزود: ما به دنبال این هستیم که بین حرم مطهر و حریم حرم حضرت رضا (ع) ارتباط بیشتری برقرار کنیم؛ به‌گونه‌ای که فضای محیط، معماری، رفتار با زائر، کسب‌وکار و … در حریم حرم هم متناسب با فضای ملکوتی بارگاه منور رضوی باشد.

پیش‌ازاین حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی با حضور در محل استقرار آیت‌الله‌العظمی صافی گلپایگانی با ایشان دیدار و گفت‌وگو کرده بود.

انتهای پیام/3268/ر/

http://fna.ir/AXQZNV

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,