ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۲۴ مهر ۱۳۹۵ – ۱۰:۰۱

سرباز اسرائیل

گزارش بازپرس ارتش رژیم صهیونیستی حاکی از خشونت کلامی و فیزیکی فرماندهان ارتش این رژیم علیه نظامیان اسرائیلی است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از یدیعوت آحارونوت، گزارش اخیر منتشر شده توسط بخش بازرسی ارتش رژیم صهیونیستی حاکی از افزایش تعداد شکایات نظامیان نسبت به بدرفتاری فرماندهان خود است. این بدرفتاری که در برخی موارد به صورت سیلی به صورت و یا حتی ضرب و شتم  صورت می‌گیرد باعث احساس سرخوردگی می‌شود.

موارد اشاره شده در این گزارش که هر روز به تعداد آنها افزوده می‌شود به افزایش جدی بدرفتاری کلامی و فیزیکی  فرماندهان نسبت به نظامیان زیردست تأکید دارد. در واکنش به این گزارش، بازرس ارتش اسرائیل یک منشور اخلاقی را در ارتباط با موارد منعکس شده در گزارش منتشر کرد. در یکی از این موارد سربازی جزئیات بدرفتاری فرمانده خود را به این صورت گزارش داد که مافوق او در زمان گفتگو با لحنی سختگیرانه به صورت و پشت گردن وی ضربه زده بود. تحقیقات دراین باره نشان داد که فرمانده مورد نظر در مواردی متعدد از الفاظ و رفتاری نامناسب نسبت به سربازان تحت امر خود به استفاده کرده است.

موردی دیگر درباره سربازی است که پس از احساس سرخوردگی از فرمانده خود درخواست اجازه برای ملاقات با افسر روانپزشک را داشته است. فرمانده با این درخواست مخالفت کرده و زمانی که سرباز تأکید داشته که قصد آسیب زدن به خود با چاقو را دارد، با این واکنش مافوق خود مواجه می‌شود: برو و خودت را باچاقو بزن اگر یک مرد واقعی هستی. البته این سرباز واقعا با چاقو به خود آسیب زد و تنها در آن زمان بود که موفق به دیدار با افسر روانپزشک شد.

ژنرال ییتزاک بریک، رئیس بازرسی ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به این گزارش گفت: باید به‌وضوح به فرماندهان ارتش اسرائیل تفهیم شود که به‌هیچ عنوان نباید از این اصول تخطی کنند. به گفته این ژنرال اسرائیلی هر فرمانده که به این اصول بی‌توجه باشد شایسته فرماندهی و مدیریت نیست.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال129 روز قبل